reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Polsat Games z Ultraligą Mistrzostwami Polski

dodano: 2022-07-11 13:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Frenzy

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics W poniedziałek, 11 lipca br. rusza organizowany przez firmę Frenzy turniej Ultraliga Mistrzostwa Polski w „Teamfight Tactics” (Riot Games). W ramach rozgrywek 16 polskich graczy zmierzy się o nagrody z puli 26 000 złotych oraz awans do europejskich rozgrywek Star Cup i Super Brawl. W 4. sezonie rozgrywek widzowie zobaczą znanych z poprzednich edycji zawodników, takich jak obecny mistrz polski Łukasz Strzyżewski (Sage), Bartek Zbroja (AGO Zbrojson), Kacper Piśniak (shircane) czy Alan Biały (Aki). Rozgrywki będą transmitowane w kanałach Polsat Games (TV i internet) oraz w internecie na platformie Twitch i w serwisie YouTube w każdy poniedziałek o godz. 18:00.

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Teamfight Tactics” to osadzona w świecie „League of Legends” gra studia Riot Games typu auto battler, w której gracz tworzy kombinację wojowników, którzy mierzą się z drużynami pozostałych siedmiu graczy w serii potyczek one on one. W zbliżającym się czwartym sezonie rozgrywek zawodnicy zmierzą się w trzech fazach zmagań ligowych - fazie karuzeli, bitwy i finale.

Jak zapowiadają organizatorzy, do udziału w fazie zasadniczej rozgrywek zaproszona została czwórka najlepszych zawodników ubiegłego sezonu Ultraligi „Teamfight Tactics” - Sage, Zbrojson, Aki oraz Kubixon. Sześć miejsc przypadło najlepszym zawodnikom w rankingu EUW, wśród których znaleźli się streamerzy Szymon Jakubowski (ANO Shreddin) i Maciej Gramacki (Kezman), gościnnie występujący też w roli casterów w poprzednim sezonie. Oprócz wymienionej dwójki widzowie zobaczą również Nadima Maani (AGO Leleouch), Kornela Wiśniewskiego (Erneściak), Kacpra Piśniaka (shircane) i Alana Mikołaczyka (ANO Vicer). Dwa kolejne spoty zgarnęli topowi stratedzy z rankingu serwera EUNE, czyli Franciszek Grutzmacher (BLP Spoti) i Sebastian Chajutin (Left). Ostatnie cztery wywalczyli w otwartych kwalifikacjach Stanisław Morgaś (Morgoth), Jakub Rutkowski (Vernacc), Wojtek Cetner (ANO simplywojtek) i Marcin Głowacki (SOFIXIT M0arcin).

Cała szesnastka przedstawia się następująco: Łukasz Strzyżewski (Sage), Bartek Zbroja (AGO Zbrojson), Alan Biały (Aki), Jakub Warzecha (BLP Kubixon), Nadim Maani (AGO Leleouch), Szymon Jakubowski (ANO Shreddin), Kacper Piśniak (shircane), Kornel Wiśniewski (Erneściak), Maciej Gramacki (Kezman), Alan Mikołaczyk (ANO Vicer), Franciszek Grutzmacher (BLP Spoti), Sebastian Chajutin (Left), Stanisław Morgaś (Morgoth), Jakub Rutkowski (Vernacc), Wojciech Cetner (ANO simplywojtek) i Marcin Głowacki (SOFIXIT M0arcin).

Za organizację turnieju, oprawę graficzną, realizację transmisji i komunikację projektu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest firma Frenzy. Do projektu zaproszeni zostali również znani z poprzednich edycji casterzy „Teamfight Tactics”, tacy jak Dawid Letachowicz „Azonh”, Michał Francuz „Myha” oraz Cezary Cholewski „BlackFireIce” (więcej tutaj).

- Staramy się aby projekt Ultraliga Mistrzostwa Polski w „Teamfight Tactics”, z roku na rok wchodził na coraz wyższy poziom produkcyjny i realizacyjny. W tym celu zorganizowaliśmy media day, w trakcie którego nagrywaliśmy materiały do promocji turnieju w trakcie całego sezonu. Ubiegły sezon zwieńczyły też pierwsze w tej części Europy rozgrywki LAN

- dodał Marcin Kilar, dyrektor zarządzający Frenzy.


Turniej będzie transmitowany w każdy poniedziałek od godziny 18:00 w kanale Polsat Games oraz w internecie na platformie Twitch i w serwisie YouTube (więcej tutaj).
 
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat


Plan transmisji:

W poniedziałki (od 11 lipca)
18:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...