reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-31 - 2023-02-01

Sport w polskiej TV 13.07.2022

dodano: 2022-07-12 00:38 | aktualizacja: 2022-07-12 11:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Europy juniorów: Wyspy Owcze - Polska. Transmisje live z The World Games tylko w Polsacie. Transmisje z finałów Ligi Narodów siatkarek tylko w kanale Polsat Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

12:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 11
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Boules: The World Games:
Zawody

23:00 Racquetball: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 2

23:30 Fistball: The World Games:
Zawody


 
Polsat Sport

14:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Japonia

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
USA - Serbia

01:00 (śr/cz) Gimnastyka: The World Games:
Zawody

03:15 (śr/cz) Softball: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport Extra

14:30 Fistball: The World Games:
Zawody

17:00 Fistball: The World Games:
Zawody

19:00 Fistball: The World Games:
Zawody

21:00 Racquetball: The World Games:
Zawody

22:30 Bule: The World Games:
Zawody

23:00 Racquetball: The World Games:
Zawody

02:00 (śr/cz) Kick-boxing: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

16:00 Racquetball: The World Games:
1/2 finału kobiet i mężczyzn

20:00 Racquetball: The World Games:
Mecz o 3.miejsce kobiet i mężczyzn

00:00 (śr/cz) Futbol flagowy: The World Games:
1/2 finału mężczyzn

01:00 (śr/cz) Futbol flagowy: The World Games:
1/2 finału kobiet

02:00 (śr/cz) Futbol flagowy: The World Games:
1/2 finału mężczyzn

03:00 (śr/cz) Futbol flagowy: The World Games:
1/2 finału kobiet
 
Polsat Sport News

23:00 Softball: The World Games:
Zawody


 
TVP Sport

18:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Szwecja - Szwajcaria
Komentarz: Hubert Bugaj, Hanna Urbaniak

21:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Holandia - Portugalia
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

 


Viaplay

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Wyspy Owcze - Polska

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Islandia - Chorwacja

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
1. kolejka

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Włochy - Czarnogóra

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Słowenia - Norwegia

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
1. kolejka

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Serbia - Francja

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Dania - Hiszpania

18:00 Baseball: Liga MLB:
Braves - Mets

21:30 Baseball: Liga MLB:
Giants - Diamondbacks

02:00 (śr/cz) Piłka nożna kobiet: Copa América Femenina
Rangers - Athletics


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...