reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

rlaxx TV startuje w Polsce i RPA

dodano: 2022-07-12 23:32
autor: Jan Borejko | źródło: FAST/AVOD

Rlaxx TV logo streamingowa usługa 360px FAST i AVOD z siedzibą w Niemczech rozpoczęły oferować usługę streamingową rlaxx TV w Polsce i Republice Południowej Afryki. Dwa nowe rynki dołączają do istniejącej dostępności w krajach, takich jak Niemcy, Hiszpania i Wielka Brytania. Najnowsze premiery rlaxx TV trafią więc do widzów z dwóch nowych regionów - Europy Środkowej (Polski) i Afryki (RPA). W Polsce usługa wystartowała 28 czerwca br.

rlaxx TV
rlaxx TV poland usługa 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
rlaxx TV oferuje zarówno katalogi linearne, jak i wideo na żądanie (VoD), w tym ulepszoną funkcję zatrzymywania, przewijania do przodu lub do tyłu wybranego programu. Dodatkowo, użytkownicy mogą oglądać zawartość niszowych kanałów premium z biblioteki wideo na żądanie w rlaxx TV. Ta nowa na polskim rynku usługa streamingowa z ręcznie wybranymi kanałami jest bezpłatna i dostępna na większości telewizorów Smart TV, Fire TV, Apple TV, Xbox, Android, Android TV, Web i iOS/iPadOS.

rlaxx TV dostarcza treści od dostawców z wielu kategorii – od sportów drugorzędnych po międzynarodowe filmy fabularne.

Widzowie rlaxx TV w Polsce będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy kanałów międzynarodowych, takich jak Comedy Dynamics, Thrill One i Gusto TV, a także niektórych kanałów specyficznych dla określonych regionów.

W RPA widzowie rlaxx TV będą mieli również dostęp do kanałów takich jak TidPix, Nollywood Capital TV i Afroland TV, które koncentrują się na lokalnych treściach afrykańskich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...