dodano: 2022-07-13 00:37
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Konferencji Europy UEFA:Akademija Pandev -Lechia Gdańsk. Transmisje live z Narodowych Mistrzostw Polski w tenisie tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 12
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski Golf Channel
07:30 Golf: The Open Championship: 2. runda
Polsat Sport Premium 1
16:00 Piłka ręczna plażowa: The World Games: Zawody
Polsat Sport
09:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski: 1/4 finału singla
11:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski: 1/4 finału singla
01:45 (cz/pt) Kickboxing: The World Games: Zawody Polsat Sport Extra
07:30 Golf: The Open Championship: 2. runda
13:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski: 1/4 finału singla
15:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski: 1/4 finału singla
17:30 Golf: The Open Championship: 2. runda
22:30 Piłka ręczna plażowa: The World Games: Zawody
02:00 (cz/pt) Wspinaczka: The World Games: Zawody Polsat Sport Fight
19:00 Fistball: The World Games: Mecze o 3.miejsce
21:00 Fistball: The World Games: Finały
00:00 (cz/pt) Futbol flagowy: The World Games: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
01:00 (cz/pt) Futbol flagowy: The World Games: Mecz o 3. miejsce kobiet
02:00 (cz/pt) Futbol flagowy: The World Games: Finał mężczyzn
03:00 (cz/pt) Futbol flagowy: The World Games: Finał kobiet Polsat Sport News
14:00 Golf: The Open Championship: 2. runda
23:30 Przeciąganie liny: The World Games: Zawody
02:00 (cz/pt) Piłka nożna: Major League Soccer: Inter Miami FC - Philadelphia Union TVP Sport
18:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy: Włochy - Islandia
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska
21:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy: Francja - Belgia
Komentarz: Tomasz Jasina, Paulina Kawalec Viaplay
13:00 Snooker: Championship League Snooker: 1. kolejka