reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport.pl: Wardzichowski nadzoruje wideo premium

dodano: 2022-07-14 09:02 | aktualizacja: 2022-07-15 23:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Sport.pl Piotr Mikołajczyk objął nowo utworzone stanowisko head of new business w zespole sport.pl (Agora). Jednocześnie odpowiedzialność za rozwój obszaru wideo premium serwisu przejął Dominik Wardzichowski („Dogrywka”, „Sekcja piłkarska” i „Sport.pl Live”), który zastąpił odchodzącego z serwisu Piotra Majchrzaka. Redaktorem naczelnym sport.pl pozostaje Łukasz Cegliński, a szefem newsroomu serwisu Łukasz Godlewski. Z końcem lipca br. współpracę z zespołem zakończy Maciej Kucharski, który od 2021 roku pełnił funkcję dyrektora sport.pl.

Sport.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jako head of new business w sport.pl Piotr Mikołajczyk zadba o dalszy rozwój projektów technologicznych i aplikacji mobilnych sport.pl. Do jego obowiązków będzie należało również poszukiwanie nowych rozwiązań biznesowych oraz szans zasięgowych i przychodowych dla serwisu. W zarządzaniu biznesem sport.pl będzie go wspierał Bartosz Raj, dyrektor serwisów gazeta.pl.

Piotr Mikołajczyk jest związany ze sport.pl od 2006 roku. Od początku 2020 roku pełnił rolę szefa rozwoju serwisu - zajmował się m.in. rozwojem aplikacji sportowych, produktami livescore oraz procesami automatyzacyjnymi. Wcześniej przez kilka lat pracował jako szef wideo i zastępca szefa newsroomu sport.pl, a jeszcze wcześniej autor i szef serwisu zczuba.pl.

Zmiany następują także w obszarze wideo w sport.pl. Odpowiedzialność za rozwój wideo premium w redakcji przejął Dominik Wardzichowski, który zastąpił odchodzącego z serwisu Piotra Majchrzaka. Dominik Wardzichowski w nowej roli nadzoruje formaty wideo premium sport.pl, w tym programy „na żywo”, cykle redakcyjne i reportaże wideo. Przed nim również zadanie przygotowania planu multi-platformowej obsługi nadchodzącego piłkarskiego mundialu w Katarze. 

Dominik Wardzichowski pracuje w sport.pl od 2015 roku (więcej tutaj). Relacjonował piłkarskie Euro U-21 i mistrzostwa świata U-20 rozgrywane w Polsce. Jest autorem programu „Dogrywka” i współprowadzącym „Sekcji piłkarskiej” (więcej tutaj) oraz programu „Sport.pl Live” (więcej tutaj). Wcześniej współpracował z serwisami ekstraklasa.net, sport4fans.pl, sportslaski.pl, sport.tvp.pl, a także z telewizją klubową TS Podbeskidzia Bielsko-Biała.

- Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w ostatnich latach, czyli mundial w Katarze. Mamy nadzieję, że najnowsze zmiany w zespole Sport.pl pozwolą nam jeszcze lepiej przygotować się do tego piłkarskiego święta. Jestem przekonany, że nowa energia w zespole przełoży się na interesujące pomysły i projekty, które spotkają się z uznaniem fanów sportu

- mówi Bartosz Raj, dyrektor serwisów gazeta.pl.


Redaktorem naczelnym Sport.pl pozostaje Łukasz Cegliński, a szefem newsroomu serwisu Łukasz Godlewski. Z końcem lipca br. współpracę z zespołem zakończy Maciej Kucharski, który od 2021 roku pełnił funkcję dyrektora sport.pl.
 
Piotr Mikołajczyk foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl
Piotr Mikołajczyk foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl
Dominik Wardzichowski foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Gazeta
Dominik Wardzichowski foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Gazeta
Piotr Majchrzak i Michał Gąsiorowski oraz bolid Williams FW43 w programie „F1 Sport”, foto: Agora
Piotr Majchrzak i Michał Gąsiorowski oraz bolid Williams FW43 w programie „F1 Sport”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...