reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-26 - 2022-09-27

Sport w polskiej TV 15.07.2022

dodano: 2022-07-13 23:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław. Transmisje live z PGE Ekstraligi tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt:
1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik

13:00 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt:
1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt:
1/4 finału
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Adam Molenda

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt:
1/4 finału
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Adam Molenda
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
 
Eleven Sports 1

17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Arged Malesa Ostrów Wlkp
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski, 

20:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Motor Lublin
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki,
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 13
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Fightklub

17:30 Boks: Legacy Boxing Series: 
Austin Trout - Steve Suppan
Komentarz: Piotr Momot, Maciej Miszkiń
 
Golf Channel

07:30 Golf: The Open Championship:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

21:30 Piłka ręczna plażowa: The World Games:
Zawody

02:30 (pt/so) Gimnastyka: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport

09:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski:
1/2 finału singla kobiet

11:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski:
1/2 finału singla mężczyzn

13:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski:
1/2 finału singla kobiet

15:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski:
1/2 finału singla mężczyzn

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa

23:00 Ju-jitsu: The World Games: 
Zawody

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Temeculi:
Arnold Barboza Jr - Danielito Zorrilla
 
Polsat Sport Extra

07:30 Golf: The Open Championship:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:00 Golf: The Open Championship:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:00 Tenis: ATP World Tour, Bastad:
1/4 finału

17:00 Tenis: ATP World Tour, Bastad:
1/4 finału

21:30 Piłka ręczna plażowa: The World Games:
Zawody

00:30 (pt/so) Wspinaczka: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

16:00 Ju-jitsu: The World Games:
Preelimiacje/półfinały

23:30 Przeciąganie liny: The World Games:
Finały

01:00 (pt/so) Frisbee: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport News

15:00 Golf: The Open Championship:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

22:00 Łucznictwo: The World Games:
Zawody

03:00 (pt/so) Ju-jitsu: The World Games: 
Zawody
 
TVP Sport

18:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1 - sesja popołudniowa
Komentarz: Jarosław Idzi

19:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1 - sesja popołudniowa

21:35 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1 - sesja popołudniowa

23:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1 - sesja popołudniowa

02:00 (pt/so) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1 - sesja nocna

04:00 (pt/so) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1 - sesja nocna
 
Viaplay

14:30 Piłka nożna: mecz towarzyski: 
Liverpool FC - Crystal Palace

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cubs - Mets

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Kaiserslautern - Hannover 96
Komentarz: Kamil Kania, Wojciech Górski

23:00 Piłka nożna kobiet: Copa América Femenina
Argentyna - Urugwaj

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Nationals - Braves

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Giants - Brewers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...