reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-17 - 2022-08-18

16-18.07 Polsat Sport: Derby i The World Games

dodano: 2022-07-15 13:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 16-17 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: The World Games (bilard, boks tajski, ju-jitsu, gimnastyka, korfball, lacrosse, snooker, squash, wrotkarstwo i wspinaczka), mistrzostwa Europy siatkarzy U-22, siatkówka plażowa, Liga Narodów siatkarek, Pro League Supercup, Florida Cup, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions, tenis ziemny - narodowe mistrzostwa Polski, Lotto Superliga, golf - The Open Championship, oraz e-sport - League of Legends European Championship i Ultraliga Teamfight Tactics.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: The World Games (bilard - więcej tutaj, boks tajski, ju-jitsu, gimnastyka - więcej tutaj i tutaj, korfball, lacrosse - więcej tutaj, snooker - więcej tutaj, squash - więcej tutaj, wrotkarstwo - więcej tutaj, i wspinaczka - więcej tutaj i tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy U-22, siatkówka plażowa (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), Pro League Supercup (więcej tutaj), Florida Cup (więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), tenis ziemny - narodowe mistrzostwa Polski (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), golf - The Open Championship (więcej tutaj), oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Ultraliga Teamfight Tactics (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

16 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 The World Games: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 tenis ziemny, narodowe mistrzostwa Polski w Bytomiu: finał gry pojedynczej kobiet, Polsat Sport

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 golf, The Open Championship: 3. dzień, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny, narodowe mistrzostwa Polski w Bytomiu: finał gry pojedynczej mężczyzn, Polsat Sport

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat

13:50 Liga Narodów siatkarek, faza play-off: 1. półfinał, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy, Polsat Box Go

15:00 The World Games w Birmingham: podsumowanie 8. dnia, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 The World Games w Birmingham, ju-jitsu, 1. sesja: preelimiacje i finały, Polsat Sport Fight

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 mistrzostwa Europy siatkarzy U-22 w Tarnowie, 1. półfinał, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 Liga Narodów siatkarek, faza play-off: 2. półfinał, Polsat Sport

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

19:00 The World Games w Birmingham: podsumowanie 8. dnia, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 mistrzostwa Europy siatkarzy U-22 w Tarnowie, 2. półfinał, Polsat Sport News

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - GKS Katowice, Polsat Box Go

20:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

20:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Extra

20:00 The World Games w Birmingham, ju-jitsu, 2. sesja: finały, Polsat Sport Fight

21:00 The World Games w Birmingham: boks tajski, Polsat Sport Premium 1

21:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Paranaense Kurytyba - SC Internacional Porto Alegre, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 The World Games w Birmingham, bilard: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Fight

23:00 The World Games w Birmingham: boks tajski, Polsat Sport

23:30 The World Games w Birmingham: ju-jitsu, Polsat Sport News

Noc z 16 na 17 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 The World Games: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

0:30 The World Games w Birmingham: bilard, Polsat Sport Extra

1:00 The World Games w Birmingham: wspinaczka, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 The World Games w Birmingham: gimnastyka, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Inter Miami FC - Charlotte FC, Polsat Sport

3:00 The World Games w Birmingham: lacrosse, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 2

3:55 piłka nożna, Florida Cup: Chelsea FC Londyn - Club America Meksyk, Polsat Sport News

17 lipca (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 The World Games: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: ćwierćfinały kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

10:00 golf, The Open Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: półfinały kobiet, Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

11:15 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: półfinały mężczyzn, Polsat Sport News

11:30 tenis ziemny, Wimbledon: „Wimbledon od kuchni” - reportaż, Polsat Sport

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:15 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: mecz mężczyzn o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

13:50 Liga Narodów siatkarek, faza play-off: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:10 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: charytatywny mecz gwiazd, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

15:00 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: finał kobiet, Polsat Sport Extra

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Wrocław Panthers - Stuttgart Surge, Polsat Sport News

15:00 The World Games w Birmingham: podsumowanie 9. dnia, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:00 The World Games w Birmingham, wrotkarstwo: finały, Polsat Sport Extra

16:00 The World Games w Birmingham: squash, Polsat Sport Premium 1

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 1

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 siatkówka plażowa, turniej w Przysusze: ceremonia dekoracji, Polsat Sport Extra

16:50 mistrzostwa Europy siatkarzy U-22 w Tarnowie: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

17:00 The World Games w Birmingham: bilard, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 Liga Narodów siatkarek, faza play-off: finał, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 The World Games w Birmingham: boks tajski, Polsat Sport Premium 1

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Pro League Supercup: Club Brugge Brugia - KAA Gent Gandawa, Eleven Sports 1

18:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games

18:10 golf, The Open Championship: 4. dzień, Polsat Sport News

19:00 The World Games w Birmingham: gimnastyka, Polsat Sport News

19:00 The World Games: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

19:00 The World Games w Birmingham: squash, Polsat Sport Premium 2

19:30 The World Games w Birmingham, snooker: finały, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 mistrzostwa Europy siatkarzy U-22 w Tarnowie: finał, Polsat Sport

20:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Wimbledon od kuchni” - reportaż, Polsat Sport Extra

21:00 tenis ziemny, turniej ATP: finał, Polsat Sport Extra

21:00 The World Games w Birmingham: korfball, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:30 The World Games w Birmingham, snooker: finały, Polsat Sport Fight

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - Atletico Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport Extra

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

Noc z 17 na 18 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

2:15 The World Games w Birmingham: podsumowanie 9. dnia, Polsat Sport Fight

3:00 The World Games w Birmingham: ceremonia zakończenia, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...