Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec. Transmisje live z lekkoatletycznych Mistrzostw Świata tylko w TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Family
15:00 Padel: Premier Padel Major, Paryż: 1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba
17:00 Padel: Premier Padel Major, Paryż: 1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan CANAL+ Sport 2
13:30 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt: Aleksandra Krunic - Julia Putincewa
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka
15:00 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt: Bernarda Pera - Anna Bondar
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Adam Molenda CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan CANAL+ Sport 5
14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Budmax-Stal Polonia Piła - Spechouse PSŻ Poznań
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz
16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski Eurosport 1
12:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 14
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
19:00 Formuła E: ePrix USA: Wyścig 1 Eurosport 2
14:45 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Donington Park: Wyścig 1
16:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Donington Park: Wyścig 1 Golf Channel
11:00 Golf: The Open Championship: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Polsat Sport Premium 1
21:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Paranaense - SC Internacional
01:00 (so/nd) Wspinaczka: The World Games: Zawody
03:00 (so/nd) Wspinaczka: The World Games: Zawody Polsat Sport Premium 2
21:00 Boks tajski: The World Games: Zawody
02:30 (so/nd) Gimnastyka: The World Games: Zawody Polsat Sport
10:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski: Finał singla kobiet
12:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski: Finał singla mężczyzn
02:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Inter Miami - Charlotte FC Polsat Sport Extra
11:00 Golf: The Open Championship: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person