reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-26 - 2022-09-27

Sport w polskiej TV 16.07.2022

dodano: 2022-07-15 11:18 | aktualizacja: 2022-07-20 22:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec. Transmisje live z lekkoatletycznych Mistrzostw Świata tylko w TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

15:00 Padel: Premier Padel Major, Paryż:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba

17:00 Padel: Premier Padel Major, Paryż:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt:
Aleksandra Krunic - Julia Putincewa
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

15:00 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt:
Bernarda Pera - Anna Bondar
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Adam Molenda
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Budmax-Stal Polonia Piła - Spechouse PSŻ Poznań
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 14
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

19:00 Formuła E: ePrix USA:
Wyścig 1
 
Eurosport 2

14:45 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Donington Park:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Donington Park:
Wyścig 1
 
Golf Channel

11:00 Golf: The Open Championship:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

21:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
Atletico Paranaense - SC Internacional

01:00 (so/nd) Wspinaczka: The World Games:
Zawody

03:00 (so/nd) Wspinaczka: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 2

21:00 Boks tajski: The World Games:
Zawody

02:30 (so/nd) Gimnastyka: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport

10:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski:
Finał singla kobiet

12:00 Tenis: Narodowe Mistrzostwa Polski:
Finał singla mężczyzn

14:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Serbia - Brazylia

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Turcja - Włochy

20:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Brian Ortega - Yair Rodríguez

23:00 Boks tajski: The World Games:
Zawody

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Inter Miami - Charlotte FC
 
Polsat Sport Extra

11:00 Golf: The Open Championship:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00 Tenis: ATP World Tour, Bastad:
1/2 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Bastad:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz

19:30 Boks: Gala, Londyn: 
Hamzah Sheeraz - Francisco Torres

00:30 (so/nd) Bilard: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

16:00 Ju-jitsu: The World Games:
1. sesja - preelimiacje/finały

20:00 Ju-jitsu: The World Games:
2. sesja - finały

22:00 Bilard: The World Games:
Mecz o 3. miejsce
 
Polsat Sport News

13:00 Golf: The Open Championship:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy U-22: 
Francja - Turcja

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy U-22: 
Włochy - Polska

23:30 Ju-jitsu: The World Games:
Zawody

04:00 (so/nd) Piłka nożna: Florida Cup:
Chelsea FC - Club America
 
Sportklub

10:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda

12:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda

15:15 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda

17:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Concord:
Wyścig
 
TVP 1

02:00 (so/nd) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja nocna

 
TVP 2

20:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja popołudniowa

 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec

Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

19:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja popołudniowa

02:00 (so/nd) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja nocna
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Tottenham Hotspur - Sevilla

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC St. Pauli - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Dawid Król

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SSV Jahn Regensburg - SV Darmstadt 98

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth - Holstein Kiel

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Sandhausen - DSC Arminia Bielefeld

16:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix Toronto:
Trening

20:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix Toronto:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Jermakow

20:00 Dart: 2022 World Matchplay:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - White Sox

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Wyścigi samochodowe: Northeast Grand Prix
Wyścig

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Red Sox

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Angels - Dodgers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...