reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wedo Movies rozszerza dystrybucję FTA

dodano: 2022-07-14 21:45
autor: RO | źródło: infosat.de

Wedo Movies Video Solutions AG chce udostępnić finansowany z reklam, bezpłatny kanał filmowy Wedo Movies (dawniej Watch4) dla szerszej publiczności. Dlatego firma uruchomiła go na dwóch nowych platformach.

Wedo Movies
Wedo Movies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
24-godzinny kanał można teraz odbierać w ofercie operatora Zattoo. Dystrybucja objęła wszystkie pakiety, w tym darmowy Free. Poza dostępem do kanału linearnego, abonenci Zattoo mogą korzystać z dodatkowych funkcji interaktywnych, takich jak zatrzymanie i oglądanie programu z opóźnieniem czy nagrywanie.

Wedo Movies wchodzi na rynek telewizyjny za pośrednictwem sygnału satelitarnego HbbTV na Astrze 19,2°E. Gospodarstwa domowe ze Smart TV lub odbiornikiem zgodnym ze standardem HbbTV i podłączeniem do Internetu, otrzymują Wedo Movies po przeszukaniu częstotliwości 12,633 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK).

Zasięg Wedo Movies cały czas rośnie. Niedawno Deutsche Telekom włączył kanał do swojej platformy telewizyjnej MagentaTV. Trwają negocjacje z innymi operatorami platform. Aktualnie Wedo Movies jest oferowany dla użytkowników Samsung TV Plus, waipu.tv, rlaxx TV, LG Channels, Philips, Rakuten TV, Xiaomi, Netgem i TCL.

Wedotv jest darmowym portalem wideo na żądanie finansowanym z reklam. Oferuje filmy fabularne, seriale, dokumenty, programy sportowe, lifestylowe, komediowe i motoryzacyjne. Oferta wystartowała w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w 2018 r. pod nazwą Watch4 oraz w 2019 jako W4Free w Wielkiej Brytanii. Wedotv jest obsługiwane przez Video Solutions AG z siedzibą w mieście Zug w Szwajcarii, dostawcę usług AVoD i SVoD w dziedzinie sportu i rozrywki.

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...