reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sezon nagród BAFTA” w sierpniu w SundanceTV

dodano: 2022-07-15 18:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W sierpniu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom w ramach pasma „Sezon nagród BAFTA” takie produkcje filmowe jak „Głosy”, „Wysłuchaj mej pieśni”, „Wojownik” i „A Cock & Bull Story”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2022 roku w ofercie kanału SundanceTV:

„Sezon nagród BAFTA”:
emisja: w czwartki (od 4 sierpnia br.) o 22:00
Pasmo filmowe w kanale SundanceTV. Seanse odbywać się będą w każdy czwartek (od 4 sierpnia br.) o godzinie 22:00 (więcej tutaj i tutaj).

„Sezon nagród BAFTA”:
„Głosy” („Some Voices”)
reżyseria: Simon Cellan Jones, występują: Julie Graham, Daniel Craig, David Morrissey i Kelly Macdonald
emisja: w czwartek, 4 sierpnia br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, enigmatyczna i niekonwencjonalna historia miłosna rozgrywająca się w zachodnim Londynie, opowiadająca o dwójce ludzi próbujących nadać sens szaleństwu w ich życiu. Tajemniczy, ale sympatyczny Ray zostaje zwolniony ze szpitala psychiatrycznego i trafia pod opiekę swojego nadopiekuńczego brata, restauratora Pete’a. Wszystko powoli zaczyna się układać, Ray pracuje dla brata i rozpoczyna nowe życie. Ale kiedy zakochuje się po uszy w Laurze, nieprzewidywalnej mieszkance Glasgow, i przestaje brać leki, sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli (więcej tutaj i tutaj).

„Sezon nagród BAFTA”:
„Wysłuchaj mej pieśni” („Hear My Song”)
reżyseria: Peter Chelsom, występują: Adrian Dunbar, Tara Fitzgerald, David McCallum, William Hootkins, Shirley Anne Field, James Nesbitt
emisja: w czwartek, 11 sierpnia br. o 22:00

„Wysłuchaj mej pieśni” to komedia i historia miłosna. Micky O’Neill, główny bohater filmu, prowadzi stary lokal - Heartly’s - i właśnie zaręczył się z Nancy, najlepszą dziewczyną w mieście. Wydaje się, że złapał Pana Boga za nogi. Może nawet zarezerwować koncert Franca Cinatry - tylko pisanego przez „C” nie „S”. Micky'emu wszystko może ujść na sucho. Ale czy na pewno?

„Sezon nagród BAFTA”:
„Wojownik” („The Warrior”)
reżyseria: Asif Kapadia, występują: Irrfan Khan, Aino Annuddin, Noor Mani i Damayanti Marfatia
emisja: w czwartek, 18 sierpnia br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego Asifa Kapadię film „Wojownik” to ponadczasowa opowieść o epickiej podróży od pustyń Radżastanu po ośnieżone szczyty Himalajów. By uciec od swojego brutalnego życia, „Wojownik” wyrusza na poszukiwanie spokoju. Władca dowiaduje się o jego dezercji i nie chcąc wybaczyć mu zdrady, wysyła swoich ludzi, aby sprowadzili jego głowę (więcej tutaj).

„Sezon nagród BAFTA”:
„A Cock & Bull Story” („A Cock & Bull Story”)
reżyseria: Michael Winterbottom, występują: Gillian Anderson, Keeley Hawes, Steve Coogan i Rob Brydon
emisja: w czwartek, 25 sierpnia br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, „A Cock & Bull Story”, dzieło krążące pomiędzy XVIII wiekiem a nieudolnymi wysiłkami filmowców z XXI wieku, to luźna adaptacja angielskiego arcydzieła literackiego „Życie i myśli JW Pana Tristrama Shandy”, napisanego przez Laurence’a Sterne’a. W filmie Tristram Shandy opisuje historię swojego życia z własnej perspektywy. Pełne literackich żartów i czarnego humoru, spaczone opowieści Shandy’ego z dzieciństwa są nieustannie przerywane przez jego rodzinę i domowników. Dzięki temu widzowie dowiadują się o wiele więcej o nim samym niż z jakiejkolwiek konwencjonalnej autobiografii. Sprytne, postmodernistyczne podejście do konstrukcji filmu na podstawie zawiłej, przezabawnie skomplikowanej powieści autobiograficznej.
 
Gillian Anderson w filmie „A Cock & Bull Story”, foto: AMC Networks International
Gillian Anderson w filmie „A Cock & Bull Story”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...