reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 17.07.2022

dodano: 2022-07-16 13:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Pogoń Szczecin - Widzew Łódź. Transmisje live z PGE Ekstraligi w CANAL+ i Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

 
CANAL+ Family

15:00 Padel: Premier Padel Major, Paryż:
Finał

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Miedź Legnica
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Tenis: WTA World Tour, Budapeszt:
Finał

 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Miedź Legnica
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz

16:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Gollob

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła
 
Eleven Sports 1

18:00 Piłka nożna: Superpuchar Belgii: 
Club Brugge - KAA Gent

 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 15
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

19:00 Formuła E: ePrix USA:
Wyścig 2
 
Eurosport 2

13:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Loket:
Wyścig 1

14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Loket:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Loket:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Loket:
Wyścig 2
 
Golf Channel

10:00 Golf: The Open Championship:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Loudon:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Squash: The World Games: 
Zawody

17:30 Boks tajski: The World Games: 
Zawody
 
Polsat Sport Premium 2

17:00 Bilard: The World Games:
Zawody

19:00 Squash: The World Games:
Zawody
 
Polsat Sport

14:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Mecz o 3. miejsce fazy play-off

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Finał fazy play-off

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy U-22:
Finał

03:00 (nd/pn) The World Games:
Ceremonia zakończenia
 
Polsat Sport Extra

10:00 Golf: The Open Championship:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia


15:00 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
Finał kobiet

16:00 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
Finał mężczyzn

16:45 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
Ceremonia dekoracji

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy U-22:
Mecz o 3. miejsce

23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls - New York City FC
 
Polsat Sport Fight

16:00 Wrotkarstwo: The World Games:
Finały

19:30 Snooker: The World Games:
Finały

03:00 (nd/pn) The World Games:
Ceremonia zakończenia
 
Polsat Sport News

09:00 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
1/4 finału kobiet i mężczyzn

10:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
1/2 finału kobiet

11:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
1/2 finału mężczyzn

12:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

14:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze:
Charytatywny mecz gwiazd

15:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Wrocław Panthers - Stuttgart Surge

18:15 Golf: The Open Championship:
Dzień 4

19:00 Gimnastyka: The World Games: 
Zawody

21:00 Korfball: The World Games: 
Zawody

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
Botafogo FR - Atletico Mineiro
 
Sportklub

10:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda

11:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda

14:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda

15:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska:
2. runda
 
TVP 1

02:00 (nd/pn) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3 - sesja nocna

 
TVP Sport

13:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Garbarnia Kraków - Motor Lublin

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

15:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Maraton mężczyzn

19:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3 - sesja popołudniowa

02:00 (nd/pn) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3 - sesja nocna
 
Viaplay

10:00 Golf: The Open Championship:
Finał

11:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Dania - Niemcy

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Francja - Węgry

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - Hamburger SV
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Hansa Rostock - 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - Karlsruher SC

14:00 Dart: 2022 World Matchplay:
1. kolejka 
Komentarz: Jakub Łokietek

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Szwecja - Serbia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy juniorów:
Portugalia - Hiszpania

18:00 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Royals

19:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Narodów Afryki:
Senegal - Tunezja

20:30 Dart: 2022 World Matchplay:
1. kolejka 
Komentarz: Jakub Łokietek

21:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix Toronto:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Budnik

22:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Narodów Afryki:
Botswana - Kamerun

22:00 Baseball: Liga MLB:
Giants - Brewers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...