reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 23.07.2022

dodano: 2022-07-21 23:50 | aktualizacja: 2022-07-22 22:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Liga Narodów FIVB siatkarzy: Polska - USA. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Korona Kielce
Komentarz: Filip Surma, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Tenis: WTA World Tour, Hamburg:
Finał
Komentarz: Maciej Zaręba, Marek Furjan
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Korona Kielce
Komentarz: Filip Surma, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
OK Bedment Kolejarz Opole - Texom Stal Rzeszów
Komentarz: Mateusz Dziopa, Dawid Stachyra

16:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
ROW Rybnik - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Francji:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski

16:00 Formuła 1: Grand Prix Francji:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski
 
Eurosport 1

12:45 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 20
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

15:45 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 20
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

18:30 Triatlon: PTO Canadian Open:
Zawody
 
Eurosport 2

13:30 Wyścigi samochodowe: Electric Touring Car Racing, Włochy:
Kwalifikacje

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

17:15 Szermierka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9
 
Fightklub

03:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC Fight Night 10:
Jarod Grant - Reggie Barnett Jr.​​​​​​​

 
Golf Channel

17:00 Golf: European Tour, Southport:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Blaine:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

09:00 Rajdy samochodowe: Rajd Małopolski:
Odcinek specjalny

12:00 Rajdy samochodowe: Rajd Małopolski:
Odcinek specjalny

14:45 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 1

15:50 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 1
 
Polsat Sport Premium 1

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Toronto FC - Charlotte FC


 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - USA
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz

20:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Włochy - Francja
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz

05:00 (so/nd) Piłka nożna: Soccer Champions Tour:
Real Madryt - FC Barcelona
 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: ATP World Tour, Gstaad:
1/2 finału

13:00 Tenis: ATP World Tour, Gstaad:
1/2 finału

15:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

21:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Curtis Blaydes - Tom Aspinall

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Hinckley: 
Joet Gonzalez - Isaac Dogboe
 
Polsat Sport News

14:30 Wyścigi konne: King George and Queen Elizabeth Stakes:
Zawody

17:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Florida Cup: 
Arsenal FC - Chelsea FC
 
Sportklub

23:35 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Long Pond:
Wyścig

 
TVP 1

12:30 Tenis: Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy:
Mecz pokazowy
Komentarz: Jacek Jońca, Maciej Synówka 

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Mateusz Leleń, Wiktor Pękala

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - USA
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Panas

02:05 (so/nd) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9 - sesja nocna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
TVP Sport

10:30 Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Maciej Piotrowski, Wiktor Pękala 

12:30 Tenis: Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy:
Mecz pokazowy
Komentarz: Jacek Jońca, Maciej Synówka 

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Mateusz Leleń, Wiktor Pękala

18:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9 - sesja popołudniowa
Komentarz: Jarosław Idzi, Marek Plawgo 

21:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Francja - Holandia

01:45 (so/nd) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9 - sesja nocna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Paris Saint-Germain - Uruawa Red Diamonds
Komnetarz: Dawid Król, Paweł Grabowski

12:30 Wędkarstwo: 2022 Fish O Mania:
Zawody
 
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - 1. FC Kaiserslautern

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - SpVgg Greuther Fürth

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim 1846 - Eintracht Braunschweig

14:45 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 1

14:35 Wyścigi samochodowe: W Series, Le Castellet:
Kwalifikacje

16:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
ROW Rybnik - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

16:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Iowa:
Kwalifikacje

17:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 1

19:00 Sporty walki: KSW 72:
Tomasz Romanowski - Andrzej Grzebyk
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

19:00 Baseball: Liga MLB:
White Sox - Guardians

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - FC St. Pauli
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Dart: 2022 World Matchplay:  
1/2 finału 
Komentarz: Jakub Łokietek

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Iowa:
Wyścig 1
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Pokrzywiński

22:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Narodów Afryki:
Maroko - RPA

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Tigers - Twins

03:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Athletics - Rangers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...