reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Teściowie” - film Agory w stacjach Canal+

dodano: 2022-07-23 04:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Next Film „Teściowie” W sobotę, 23 lipca br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i o godz. 22:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „Teściowie”. Producentem filmu jest Akson Studio, koproducentem i dystrybutorem Next Film z grupy Helios (Agora), a wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Barbara Garstka, Antonina Jarnuszkiewicz, Natalia Sierzputowska, Patrycja Kawecka, Małgorzata Mikołajczak, Katarzyna Chojnacka, Piotr Kaźmierczak, Ignacy Martusewicz, Marcin Dorociński i Adam Woronowicz.

Next Film „Teściowie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Reżyserem filmu jest Jakub Michalczuk, autorem scenariusza Marek Modzelewski, a za zdjęcia odpowiadał Michał Englert.

Komedia o weselu, które odbyło się, mimo odwołania ślubu. Czy taka impreza ma szansę się udać? Polska komedia o weselu, które potoczyło się zupełnie inaczej niż planowano. A wszystko przez to, że pan młody się rozmyślił. Ale wesele zorganizowane, zapłacone, obie rodziny się zjechały - trzeba więc robić dobrą minę do złej gry i się bawić. A nie jest łatwo, bo niedoszli teściowie to dwa różne światy, światopoglądy, podejścia do życia i właściwie do wszystkiego. Skoro to, co miało ich połączyć - małżeństwo dzieci - jednak nie doszło do skutku to te kilka godzin weselnej zabawy może być równocześnie areną wszelkiego rodzaju konfliktów, kłótni, a może nawet rękoczynów.

„Teściowie” to dzieło debiutanta Jakuba Michalczuka i czwórki aktorów, grających dwie główne pary. W pierwszą wcielili się laureatka dwóch „Orłów” Maja Ostaszewska („Body/Ciało”, „Jack Strong” i „Śniegu już nigdy nie będzie”) i Marcin Dorociński („Moje córki krowy”, „Jack Strong”, „Obława” i „Róża”), a w drugą Izabela Kuna („Lejdis”, „Drogówka” i „Wołyń”) i laureat „Orła” Adam Woronowicz („Chrzest”, „Moje wspaniałe życie” i „Demon”).

Dodajmy, że film „Teściowie” pojawił się w kinach w piątek, 10 września 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Natalia Sierzputowska, Barbara Garstka, Maciej Miszczak, Antonina Jarnuszkiewicz, Monika Pikuła, Grażyna Strachota, Otar Saralidze, Marcin Dorociński, Sebastian Perdek, Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Katarzyna Herman, Paweł Ciołkosz i Olga Sarzyńska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Teściowie”, foto: Agora
Natalia Sierzputowska, Barbara Garstka, Maciej Miszczak, Antonina Jarnuszkiewicz, Monika Pikuła, Grażyna Strachota, Otar Saralidze, Marcin Dorociński, Sebastian Perdek, Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Katarzyna Herman, Paweł Ciołkosz i Olga Sarzyńska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Teściowie”, foto: Agora


„Teściowie” - emisja w sobotę, 23 lipca 2022 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...