reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven z ofertą dla belgijskich barów i restauracji. Nowa aplikacja Footbar

dodano: 2022-07-23 08:46
autor: RO | źródło: telesatellite.com

Eleven Sports Właściciele belgijskich barów i restauracji będą musieli wykupić specjalną licencję, jeżeli zechcą publicznie rozpowszechniać belgijskie kanały Eleven, tak jak ma to miejsce w wielu krajach europejskich. Dotyczy to, już od sezonu Jupiler Pro League, ligowych rozgrywek piłkarskich w Belgii, które rozpoczęły się w piątek, 22 lipca.

Eleven
Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Licencja będzie oparta na obiektywnym parametrze: wielkości lokalu. Będzie niezbędna w dodatku do subskrypcji na pakiet sportowy u operatora telekomunikacyjnego. Tak więc, dla instytucji nic się nie zmienia w odniesieniu do ich dostępu do treści Eleven.

Szereg nowych usług pozwoli właścicielom barów i restauracji maksymalnie korzystać z tej oferty. Przykładowo Eleven uruchomi aplikację o nazwie Footbar, która będzie dostępna dla wszystkich lokali członkowskich jeszcze tego lata. Aplikacja pozwoli fanom zidentyfikować bary i restauracje nadające treści Eleven i harmonogram transmisji w każdym miejscu. Właściciele barów i restauracji z łatwością będą mogli informować gości o planowanych wydarzeniach i promocjach, aby zmaksymalizować frekwencję w swoich lokalach.

Aplikacja będzie dostępna za darmo dla wszystkich konsumentów za pośrednictwem sklepów Google Play i Apple App Store. Licencja jest obowiązkowa od 22 lipca 2022 roku. Rejestracja powinna odbywać się pod adresem b2b.elevensports.be.

Średnio co roku na kanałach Eleven Belgium jest emitowanych około 3 tys. wydarzeń, docierając do 1 miliona fanów w weekend.

Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...