reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisariat policji 24/7” 1 i 2 w CBS Reality

dodano: 2022-07-24 14:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Komisariat policji 24/7” W poniedziałek, 25 lipca br. o godz. 21:00 w kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu brytyjskiego programu „Komisariat policji 24/7” („Inside the Force: 24/7”). Stacja pokaże sezony 1. i 2. tej produkcji. Wystąpią Nicky Duke, Becky Hill, Mike Templeman i Dan Robinson. To serial dokumentalny, który zaprasza widzów do samego epicentrum policyjnych śledztw i codziennych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć. W programie widzowie zaglądać będą za drzwi posterunku West Parade, czyli najbardziej ruchliwego komisariatu policji w Lincolnshire w Wielkiej Brytanii.

CBS Reality „Komisariat policji 24/7”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie odwiedzą ukryte zakamarki: od aresztu po dyspozytornię i zespoły dochodzeniowe, a także sprawdzą, jak wygląda praca funkcjonariuszy podejmujących decyzje pod presją czasu. Premiera dwóch pierwszych sezonów serii odbędzie się w poniedziałek, 25 lipca br. o godzinie 21:00, kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o tej samej porze do wtorku, 9 sierpnia br. w kanale CBS Reality.

Na posterunku West Parade pracuje ponad 180 policjantów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem prawie dwustutysięcznego miasta, a - jak czytamy w opisie, mimo to są najmniej dofinansowanym zespołem w kraju. Codziennie czeka na nich wiele obowiązków, niespodziewanych akcji i skomplikowanych śledztw. Dzięki programowi widzowie będą mieli szansę śledzić z bliska ich działania i krok po kroku towarzyszyć im przy ich zadaniach. Każdą sprawę śledzić będą z wielu perspektyw: od patroli policyjnych, wydziałów śledczych i aresztu, aż po centrum dowodzenia.

W pierwszym odcinku pierwszego sezonu widzowie odwiedzą areszt - najżywszą część posterunku. Tego dnia na służbie jest sierżant Dan Robinson. Nadzoruje on areszt, gdy zostają do niego wprowadzeni najbardziej problematyczni zatrzymani: wśród nich znajduje się piątkowy imprezowicz - zaatakował jednego z oficerów, uderzając go czołem w głowę; wściekły ekolog, który rozebrał się do naga na recepcji, a także więzień, ukrywający w spodniach narkotyki klasy A.

Drugi odcinek pierwszego sezonu skupia się na pracy funkcjonariuszy Becky Hill i Mike’a Templemana, którzy zajmują się serią napadów w Lincoln. Udają się do mieszkania, gdzie zastaje ich przerażający widok: w pomieszczeniu znajduje się ciężko ranny mężczyzna, a wszystko wokół pokryte jest krwią. Ich kolejnym wyzwaniem jest napaść na tle rasowym w centrum miasta, a następnie duża bójka przed klubem nocnym o godzinie 3:30 nad ranem. Sierżant Mike Templeman sam zostaje zaatakowany i ugryziony w nogę przez mężczyznę, który twierdzi, że ma zapalenie wątroby typu C. Policjanci znajdują się pod olbrzymią presją - nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach muszą zachować zimną krew i stawić czoła wyzwaniom.

Jak zapowiada nadawca, „Komisariat policji 24/7” to trzymające w napięciu akcje policyjne, możliwość obserwacji z bliska strategii śledczych oraz towarzyszenie funkcjonariuszom w najbardziej niebezpiecznych i nieprzewidywalnych interwencjach. Premiera serii odbędzie się w poniedziałek, 25 lipca br. o godzinie 21:00 w kanale CBS Reality (więcej tutaj).
 
Becky Hill oraz radiowóz Vauxhall Astra Estate w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International
Becky Hill oraz radiowóz Vauxhall Astra Estate w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International
Becky Hill w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International
Becky Hill w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International
Becky Hill i Mike Templeman w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International
Becky Hill i Mike Templeman w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International
Nicky Duke w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International
Nicky Duke w programie „Komisariat policji 24/7”, foto: AMC Networks International


„Komisariat policji 24/7” - sezony 1. i 2., emisja od poniedziałku do piątku (od 25 lipca 2022 roku) o godz. 21:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...