reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” 4 w kanale Cartoon Network

dodano: 2022-07-26 11:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network „Craig znad potoku” Codziennie, od poniedziałku, 27 czerwca br. o godz. 8:20 kanał Cartoon Network emituje wakacyjny maraton „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!”, w ramach którego nadawany jest amerykański serial animowany „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”). Wycieczki, poznawanie nowych postaci, magiczne wydarzenia - jedynym ograniczeniem są kontury mapy miasteczka Herkleton. W ramach tego maratonu, w poniedziałek, 1 sierpnia br. o godz. 9:20, odbędzie się premiera 4. sezonu tej kreskówki.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przyjaciele z miasteczka Herkleton znajdą sposób na zabawę w każdych warunkach! A smykałka odkrywców sprawia, że potrafią odnaleźć ukryte krainy takie jak magiczna Druga Strona Potoku. Trójce rozrabiaków od czasu do czasu towarzyszy młodsza siostra Craiga, Jessica. Pomaga im starsza siostra J.P., Laura i Mortimor: ptaszek Kelsey, który wędruje na jej głowie.

Jak zapowiada nadawca, w premierowym sezonie postaci wykorzystają pokłady kreatywności, entuzjazmu i dziecięcej ciekawości do odkrywania kolejnych zakątków miasta i lasu nad Potokiem. Na ekran powróci Królowa Kanałów, czyli Eileen: mistrzyni pływania i przywódczyni Dzieciaków z Kanałów. Craig zgodzi się pomóc jej w tajemniczej misji i będzie udawał członka drużyny pływackiej. To nie jedyne nowe środowisko dla głównych bohaterów: postanowią też wziąć udział w konkursie kulinarnym. Główną nagrodą będzie malutki sześcian, cząstka wielkiej kostki Rubika, która po złożeniu wyświetla czarodziejską mapę do ukrytego skarbu. Ponadto Craig spróbuje pozbyć się nieładnego przezwiska, Lśniąca Kadetka pomoże mu z zadaniem domowym, a Kościołamaczka wyzwie chłopca na pojedynek.

Premiera odcinków czwartego sezonu serialu „Craig znad Potoku” odbędzie się w poniedziałek, 1 sierpnia br. o godzinie 9:20 w Cartoon Network - emisja odbywać się będzie codziennie o godzinie 9:20. Premiera odbędzie się w ramach maratonu odcinków serialu, „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!”, emitowanego codziennie od godziny 8:20 przez całe wakacje br. (więcej tutaj)
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: Warner Bros. Discovery


„Craig znad Potoku” - sezon 4., emisja codziennie (od 1 sierpnia 2022 roku) o godz. 9:20 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...