reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-13 - 2022-08-14

Sport w polskiej TV 29.07.2022

dodano: 2022-07-27 12:44 | aktualizacja: 2022-07-29 10:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4KCracovia - Legia Warszawa. Transmisje live z WTA World Tour Warszawa tylko w TVP. Wyścig Grand Prix Węgier Formuły 1 i mecze Pucharu Niemiec (DFB Pokal) tylko w Eleven Sports. 



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Praga:
1/4 finału
Anett Kontaveit - Anastazja Potapowa

Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

13:00 Tenis: WTA World Tour, Praga:
1/4 finału
Linda Noskova - Nao Hibino

Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

15:30 Tenis: WTA World Tour, Praga:
1/4 finału
Marie Bouzkova - Oksana Selekhmeteva

Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Tenis: WTA World Tour, Praga:
1/4 finału
Magda Linette - Qiang Wang
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
Eleven Sports 1

14:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier:
1. sesja treningowa

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal: 
SG Dynamo Drezno - VfB Stuttgart
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: DFB Pokal: 
TSV 1860 Monachium - Borussia Dortmund
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

17:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier:
2. sesja treningowa

 
Eleven Sports 4

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal: 
SG Dynamo Drezno - VfB Stuttgart
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

 
Eurosport 1

14:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de France: 
Etap 6
Komentarz: Stanisław Brzósko, Sebastian Szczęsny 

19:00 Żużel: Speedway of Nations:
3. runda
 
Fightklub

03:00 (pt/so) Boks: Producciones Deportivas - Mexican Victory:
Gala

 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Detroit:
2. runda
Komentarz: Mateusz Kniaginin, Katarzyna Nieciak
 
Polsat Sport

18:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Prezentacja ekip

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Kitzbühel:
1/2 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Kitzbühel:
1/2 finału

18:00 Tenis: ATP World Tour, Umag/Atlanta:
1/4 finału

20:00 Tenis: ATP World Tour, Umag/Atlanta:
1/4 finału
 
Polsat Sport News

15:30 Formuła 3: Grand Prix Węgier:
Sesja kwalifikacyjna

18:30 Formuła 3: Grand Prix Węgier:
Sesja kwalifikacyjna
 
TVP 1

17:15 Tenis: WTA World Tour, Warszawa:
1/4 finału
Iga Świątek - Caroline Garcia
Komentarz: Michał Regulski, Maciej Synówka

 
TVP Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Warszawa:
1/4 finału
Ana Bogdan - Laura Pigossi
Komentarz: Michał Regulski

13:00 Tenis: WTA World Tour, Warszawa:
1/4 finału
Jasmine Paolini - Viktorija Golubic 
Komentarz: Patryk Rokicki, Michał Przysiężny

15:00 Tenis: WTA World Tour, Warszawa:
1/4 finału
Petra Martić - Kateryna Baindl 
Komentarz: Jacek Jońca, Dawid Celt

17:15 Tenis: WTA World Tour, Warszawa:
1/4 finału
Iga Świątek - Caroline Garcia
Komentarz: Michał Regulski, Maciej Synówka

20:00 Sporty walki: Armia Fight Night 14:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski
Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
2. runda

15:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Grand Prix of Indy 2:
Trening

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
2. runda

19:00 Golf: LIV Golf Invitational Bedminster:
1. runda
Komentarz: Jacek Person

19:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Grand Prix of Indy 2:
Kwalifikacje

19:30 Wyścigi samochodowe: W Series, Budapeszt:
Kwalifikacje

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Huddersfield Town - Burnley FC

00:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Marlins - Mets

03:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Padres - Twins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...