reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina: Sprzedaż holdingu Line Network

dodano: 2022-07-27 20:28
autor: RO | źródło: detector.media

Odesa Live Wadim Stołar, będący właścicielem holdingu medialnego Line Network, który zawiesił działalność nadawczą w połowie lipca 2022 roku, sprzedał swój biznes. Współzałożycielka agencji kreatywnych We know how і Badoev ID, Hanna Kowalowa, kupiła 3 kanały telewizyjne: LIVE, Odesa Live i Typowij Kyiw. Wartość transakcji nie została ujawniona.

Kyiv.Live
Kyiv.Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa o zakupie kanałów informacyjnych została zawarta w trudnym czasie, kiedy nadawcy są zmuszeni do czasowego zawieszania swoich działalności. Wszyscy obserwują trend zamykania stacji telewizyjnych i różnych publikacji, więc kwestia ceny dla obu stron nie była decydująca.

Nowa właścicielka zgodziła się na warunki zachowania dotychczasowych pracowników. Na podstawie swoich doświadczeń w przemyśle kreatywnym i pracy z mediami chce utrzymać wysoki poziom profesjonalizmu i dalej rozwijać serwisy medialne.

Portal novyny.live powrócił do publikowania nowych informacji. Także rozwijane się oficjalne kanały w sieciach społecznościowych Telegram, Facebook i Instagram. Redakcja stopniowo wchodzi na poziom międzynarodowy, współpracując z dziennikarzami z USA, Polski, Francji, Niemiec i Belgii. Po zakończeniu działań wojennych na Ukrainie i poprawie sytuacji gospodarczej, redakcja planuje wznowienie nadawania programów telewizyjnych.

Przypomnijmy, że dwie stacje telewizyjne LIVE i Odesa Live wyłączono 15 lipca br.. Pierwszą nadawano z satelity Astra 4A (4,8°E), drugą z Amos 3 (4°W).

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Sklep Hollex

Zapraszamy do sklepu Hollex ze sprzętem cyfrowym

- Więcej...

Sklep Hollex

Zapraszamy do sklepu Hollex ze sprzętem cyfrowym

- Więcej...

Sklep Hollex

Zapraszamy do sklepu Hollex ze sprzętem cyfrowym

- Więcej...