reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w sierpniu w Polsat JimJam

dodano: 2022-07-29 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W sierpniu br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Ciekawski George”, filmy „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, „Mały Miś i jego przyjaciele”, „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, „Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, „Truskaweczka: Warto marzyć”, „Dziki świat braci Kratt: The Christmas Special”, „Franklin i Zielony Rycerz”, „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła”, „Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie” i „Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny”,w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Zgaduj z Jessem”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Zgaduj z Jessem”, „Leo, strażnik przyrody” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Zgaduj z Jessem”
emisja: codziennie o 6:00, 10:05 i 14:00

Bohaterem miesiąca będzie Jess. To czarno-biały kot znany z serii „Listonosz Pat” (więcej tutaj), który wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka na farmie. Wspólnie poznają otaczający ich świat poprzez zadawanie pytań rozpoczynających się od „Po co?”, „Jak?”, „Gdzie?” czy „Dlaczego?”. Jak zapowiada nadawca, oglądając ich przygody widzowie dowiedzą się m.in. dlaczego pająki budują pajęczyny, pszczoły robią miód oraz gdzie się podział cień. „Zgaduj z Jessem” to animowany serial edukacyjny skierowany do dzieci w wieku od dwóch do czterech lat. W każdym odcinku Jess zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi dotyczącej wybranego zagadnienia. Seria nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego (więcej tutaj).

„Ciekawski George”
emisja: codziennie o 19:00 oraz w soboty i niedziele o 7:00

W sierpniu br. kanał Polsat JimJam zaprasza na spotkania z George’em. To urocza, energiczna małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne - za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście - małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun - Pan w Żółtym Kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem. Na spotkania z uroczą małpką stacja Polsat JimJam zaprasza codziennie od godziny 19:00 (po trzy odcinki) oraz w soboty i niedziele od godziny 7:00 (po trzy odcinki) (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:05 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki w kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W sierpniu br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Zgaduj z Jessem”, „Leo, strażnik przyrody” oraz „Daisy i Ollie” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Kot Jess  zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi, rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego. Z kolei Leo, dzielny strażnik przyrody, pokazuje dzieciom ciekawostki ze świata natury i dzikiej przyrody (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W sierpniu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę 6 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska” i o godzinie 13:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, w niedzielę, 7 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota” i o godzinie 13:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, w sobotę 13 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli” i o godzinie 13:05 „Mały Miś i jego przyjaciele” (więcej tutaj), w niedzielę, 14 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze” (więcej tutaj) i o godzinie 13:05 „Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny”, w sobotę, 20 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” i o godzinie 13:00 „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach” (więcej tutaj), w niedzielę, 21 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Truskaweczka: Warto marzyć” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Dziki świat braci Kratt: The Christmas Special”, w sobotę, 27 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Franklin i Zielony Rycerz” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła”, w niedzielę, 28 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie” i o godzinie 13:00 „Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...