Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Węgier. Transmisje live z Tour de Pologne w Polsacie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - PGE FK Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Sport 2
13:00 Tenis: WTA World Tour, Praga: Finał
20:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji: Paris Saint-Germain - FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Sport 4
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - PGE FK Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport 5
16:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra
20:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji: Paris Saint-Germain - FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak Eleven Sports 1
13:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: Parada kierowców
15:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: DFB Pokal: FC Erzgebirge Aue - FSV Mainz 05
Komentarz: Julian Kowalski, Adrian Gątarek Eurosport 1
12:00 BMX: Mistrzostwa Świata: Zawody
15:15 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de France: Etap 8
Komentarz: Adam Probosz, Stanisław Brzósko Eurosport 2
12:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Most: Wyścig 2
14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Most: Wyścig 2
16:00 Formuła E: ePrix Wielkiej Brytanii: Wyścig 2
Komentarz: Grzegorz Gac Golf Channel
14:30 Golf: European Tour, Fife: Finał
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Detroit: Finał
Komentarz: Mateusz Kniaginin, Katarzyna Nieciak Motowizja
09:30 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Spa Francorchamps: Wyścig 1
Komentarz: Krzysztof Woźniak, Szymon Tworz, Michał Budziak
15:00 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Spa Francorchamps: Wyścig 1
Komentarz: Krzysztof Woźniak, Szymon Tworz, Michał Budziak
20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Indianapolis: Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak Polsat Sport Premium 1
15:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
Polsat Sport Premium 1
16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
Polsat Sport
11:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 2
15:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 2
Komentarz: Marcin Lepa, Robert Radosz
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga - FC Slovan Liberec
21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: Internacional SC - Atletico Mineiro Polsat Sport Extra
10:00 Formuła 3: Grand Prix Węgier: Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
15:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: Wrocław Panthers - Frankfurt Galaxy
19:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Mysłowice: Mecz o 3. miejsce kobiet
20:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Mysłowice: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
21:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Mysłowice: Finał kobiet
22:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Mysłowice: Finał mężczyzn
23:00 Tenis: ATP World Tour, Atlanta: Finał Polsat Sport News
11:30 Formuła 2: Grand Prix Węgier: Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
12:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 2
Komentarz: Marcin Lepa, Robert Radosz
17:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: Celtic FC - Aberdeen FC
20:00 Tenis: ATP World Tour, Umag: Finał Sportklub
05:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Tailem Bend: Wyścig 2
17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: NK Olimpija Ljubljana - NK Bravo
20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: NK Celje - NŠ Mura TVP 1
14:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 2
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski TVP Sport
12:05 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 2
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
14:45 Tenis: WTA World Tour, Warszawa: Finał
Komentarz: Jacek Jońca
18:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy: Anglia - Niemcy Viaplay
13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Sunderland AFC - Coventry City
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela
14:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy juniorek: Szwecja - Algieria