reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-01 - 2023-02-02

Puchar Niemiec na Dubai Sports i CCTV

dodano: 2022-07-31 22:31
autor: Jan Borejko | źródło: DFB

Puchar Niemiec Eleven Sports DFB-Pokal Krótko przed rozpoczęciem 80. sezonu piłkarskiego Pucharu Niemiec (DFB Pokal) Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) zakończył przyznawanie kolejnych, międzynarodowych praw do transmisji rozgrywek pucharowych w Niemczech. Co istotne, pojawili się zupełnie nowi międzynarodowi partnerzy telewizyjni, ale zabraknie transmisji meczów Pucharu Niemiec w Rosji. W nadchodzącym okresie licencyjnym będzie produkowanych 10 transmisji na sezon w UHD. Można się więc spodziewać transmisji takich meczów w Eleven Sport 1 4K, bo ta stacja ma prawa na teren Polski.

DFB-Pokal Puchar Niemiec


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
29 lipca osiągnięto porozumienie z Dubai Media Incorporated (DMI) i jego bezpłatnym nadawcą kanału Dubai Sports. Przypomnijmy, że kanał Dubai Sports (HD) jest dostępny bezpłatnie (FTA) z satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) z częstotliwości 12,399 GHz, pol. H, SR: 29700, FEC: 2/3 w DVB-S2/8PSK. Kanał ten jest także w Azji i Afryce Północnej (MENA) w ponad 43 mln gospodarstw domowych z ponad 170 mln widzów. Nadawany jest z satelitów Badr 4 (26°E), Eutelsat 7 West A (7,3°W), a także w paśmie C z satelity AsiaSat 5 (100,5°W).

Współpraca DFB z DMI z Dubaju obejmuje 24 kraje.
Łącznie co najmniej 25 meczów każdego sezonu będzie nadawanych na żywo w Dubai Sports. Ponadto pozostałe gry i najciekawsze wydarzenia dostępne są na kanałach regionalnych i platformach cyfrowych.

W Chinach nadawca CCTV otrzymał podobny pakiet dla telewizji linearnej.
Nie podano na jakich kanałach CCTV będą te mecze, ale zasięg jest na całe Chiny. 

Inni nadawcy DFB Pokal.
Ponadto DFB rozszerzyło szereg istniejących umów z nadawcami, takich jak Hong Kong Cable Television Limited, Measat Astro (Malezja), Charlton (Izrael), Ziggo (Holandia), Premier Sports (Wielka Brytania i Irlandia) oraz nowych partnerów, takich jak wygrywają Kompas TV (Indonezja), Coupang (Korea Południowa), M+ (Makau) i Sky Italia. Ponadto umowa z DAZN w Japonii została przedłużona i rozszerzona o Kanadę. Oprócz rozszerzenia prawa na Belgię i Polskę, umowa z Eleven Sports obejmuje w przyszłości także Portugalię. Istniejąca umowa z Saran Media Group została rozszerzona i obejmuje obecnie Turcję oraz wszystkie kraje WNP.

Rosyjski Match TV pominięty
Okazuje się, że w Rosji nie będzie już transmisji meczów Pucharu Niemiec. Rada nadzorcza i zgromadzenie wspólników DFB GmbH & Co. KG jednogłośnie postanowiły, aby nie zawierać nowej umowy o prawa medialne na Puchar Niemiec w Rosji z Match TV (Gazprom Media) ze względu na obecną sytuację polityczną, której umowa wygasła pod koniec sezonu 2021/22.

DFB samodzielnie przyznaje prawa medialne do Pucharu Niemiec od końca 2020 roku.

Źródło: www.dfb.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...