reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Sport Klub w chorwackich pakietach

dodano: 2022-08-02 18:40
autor: RO | źródło: bug.hr

MAXtv Start nowego sezonu piłkarskich mistrzostw w rozgrywkach krajowych Chorwacji został powiązany z przetasowaniem oferty sportowej głownego operatora IPTV i DTH. Dostawca Hrvatski Telekom uzyskał wyłączne prawa do nadawania najchętniej oglądanych treści sportowych w Chorwacji - Pierwszej Ligi Piłkarskiej i Pucharu Chorwacji w piłce nożnej. Transmisje odbywają się w nowo powstałych kanałach MAXSport, które od 1 lipca br. są testowane dla abonentów.

Hrvatski Telekom/MAXtv
Kanały MAXSport - chorwacki Telekom (MAXtv)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hrvatski Telekom chce poszerzyć ofertę programową o chorwackie ligi i puchary z innych dyscyplin sportowych oraz uczynić MAXSport oryginalnym kanałem sportowym i bogatym w treści. Dla kogo są dostępne nowe kanały?

Kanał MAXSport1 jest już dostępny w pakiecie podstawowym dla wszystkich użytkowników platformy MAXtv, natomiast kanał MAXSport2 jest oferowany dla klientów pakietu sportowego. Drugi kanał ma zawierać transmisje na żywo w momentach, gdy będzie rozgrywanych kilka równoległych meczów. Przez resztę czasu mają być pokazywane nagrania i podsumowania. Oba kanały są dostępne dla klientów MAXtv w IPTV i DTH (satelita Eutelsat 16A - 16°E, szyfrowanie Irdeto i Nagra MA), a także w płatnej ofercie Iskon (IPTV) i EVOtv naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2.

MAXSport jest uzupełnieniem dla najlepszych wydarzeń sportowych w piłce nożnej, m.in. Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, hiszpańskiej La Liga, angielskiej Premier League, włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 i portugalskiej Primeira. Wszystkie mecze są do obejrzenia w kanałach ArenaSport.

Sport Klub zlikwidowany.
Przy okazji w MAXtv nastąpiły inne zmiany w zawartości programowej. Abonenci od 1 sierpnia br. nie mogą już oglądać Sport Klub 1, Sport Klub 2, Sport Klub 3, Sport Klub 4, Sport Klub 5, Sport Klub 6, Grand TV, Lov i Ribolov oraz kanałów dla dzieci Pikaboo i Vavoom. W zamian otrzymali (w zależności od wykupionego pakietu):
  • kanały MAXSport1 (pakiet podstawowy) i MAXSport2 (pakiet sportowy)
  • kanały ArenaSport od 7 do 10
  • nagrywarkę na kanałach Nova TV i Doma TV (do tej pory usługa wchodziła w skład pakietu Nova TV i była dodatkowo płatna)
  • kanały Disney Junior i Disney Channel
  • kanały Arena eSport i Arena Fight dla każdego, kto lubi e-sport i sztuki walki
  • kanały Balkan Trip, Toxic TV i Toxic Folk (podróżniczy i muzyczno-rozrywkowe)

Źródło: www.bug.hr 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...