reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Digi SK wprowadza nowy pakiet Platinum

dodano: 2022-08-02 19:14 | aktualizacja: 2022-08-02 19:53
autor: RO | źródło: parabola.cz

Digi TV Romania sklep Rumunia 360px.jpg Nowe kanały startują dla abonentów platformy satelitarnej i kablowej Digi SK na Słowacji. Operator wprowadza do oferty nowy pakiet Platinum z dodatkowymi stacjami tematycznymi. Oferta zadowoli bardziej wymagających fanów kina, którzy wraz z pakietem dostają Cinemax 1 HD, Cinemax 2 HD, Film Europe, dokumentalny TravelXP oraz stację dla dorosłych XMO.

Digi TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sumie w pakiecie Platinum zawarto 112 kanałów, z których 47 nadaje w rozdzielczości HD. W ofercie umieszczono wszystkie kanały z pakietu Standard. Nowi subskrybenci przechodzący od innych dostawców mogą skorzystać z bonusu instalacyjnego, dzięki któremu dostają antenę satelitarną i montaż bezpłatnie.

Wprowadzony do oferty Film Europe to kanał z europejskimi filmami we wszystkich gatunkach - filmy wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych i krajowych festiwalach oraz konkursach filmowych.

TravelXP jest adresowany do poszukiwaczy przygód i podróżników, oferując im własnej produkcji dokumenty. Kanał zabierze widzów w najpopularniejsze i najciekawsze miejsca na świecie. Dzięki temu jest możliwość poznania różnych kultur w zaciszu własnego domu.

XMO to kanał erotyczny dla mężczyzn.

Pakiet Platinum jest oferowany klientom usług satelitarnych i kablowych Digi Slovakia w cenie 19,60 euro miesięcznie bez żadnych zobowiązań. Platforma jest dystrybuowana z satelitów Thor na pozycji 0,8°W z szyfrowaniem Nagra MA.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...