reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Piekielna rywalizacja u Mateusza Gesslera

dodano: 2022-08-03 17:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” W środę, 31 sierpnia br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu polskiego programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, którego producentem jest firma Jake Vision. Gospodarzem widowiska będzie Mateusz Gessler, a towarzyszyć mu będą Robert Kondziela i Bartłomiej Krężel. Wystąpią Grażyna Szapołowska, Sara Leokadia Sudoł „Young Leosia”, Karol Gązwa „Blowek”, Jacek Fedorowicz i Janusz Palikot.

Polsat „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, to będzie najbardziej smakowity i najostrzejszy program tej jesieni. Po przerwie powraca „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”. Widzów czekać będzie nieprzyzwoicie wielka porcja emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastu kucharzy będzie musiało się zmierzyć nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi. Trzeba mieć piekielnie mocne nerwy, żeby ze spokojem przyjąć surowe oceny szefa, Mateusza Gesslera. Zwycięzca zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

Lokalne edycje programu powstały m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Finlandii, Danii, Belgii, Rumunii, Rosji, Litwie i Ukrainie. Amerykańska odsłona formatu wykreowała gwiazdę Gordona Ramsay’a. - O sukcesie formatu zdecydowały jednak nie doskonałe receptury i kunszt, jakim muszą wykazać się uczestnicy, ale przede wszystkim emocje towarzyszące rywalizacji i charyzma prowadzącego - zapewnia nadawca.

14 uczestników zamieszka razem w willi Hell’s Kitchen. W każdym odcinku dwie drużyny - Niebieskich i Czerwonych, zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie nagrodę - spotkania z gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. W tym sezonie przegrana drużyna zamiast kary otrzyma „lekcję do odrobienia”, czyli zadanie, które ma ich nauczyć pokory, szacunku do pracy i produktu oraz pokazać wartość pracy zespołowej.

W nowym sezonie programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” pojawią się także gwiazdy polskiego show-biznesu. W piekielnej restauracji będą próbowały i oceniały kulinarne poczynania uczestników. Wśród gości znajdą się m.in. Grażyna Szapołowska, Sara Leokadia Sudoł „Young Leosia”, Karol Gązwa „Blowek”, Jacek Fedorowicz i Janusz Palikot.

Szefowi w poskromieniu uczestników i koordynacji pracy będą pomagać sous chefowie: Robert Kondziela - mistrz gotowania z 30-letnim doświadczeniem, edukator kulinarny i ekspert w dziedzinie kuchni polskiej. Od 20 lat współpracuje z Mateuszem Gesslerem, obecnie zajmując stanowisko szefa kuchni w czterech jego restauracjach; Bartłomiej Krężel - z gastronomią związany jest od zawsze. Swój talent i charakter pokazał w programie „Top Chef”, gdzie znalazł się w pierwszej piątce najlepszych kucharzy. Dziś jest właścicielem i szefem kuchni czterech restauracji na Dolnym Śląsku.

- Piekielne zmagania, łzy, zaskakujące decyzje szefa Mateusza Gesslera i wyzwania, jakich w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” jeszcze nie było. To wszystko od 31 sierpnia br., w każdą środę o godzinie 20:00 w telewizji Polsat - zapowiada nadawca.

Producentem wykonawczym programu jest firma Jake Vision (więcej tutaj).
 
Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela, Mateusz Gessler i Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krystian Szczęsny/Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela, Mateusz Gessler i Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krystian Szczęsny/Cyfrowy Polsat
Mateusz Gessler w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Mateusz Gessler w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat


„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” - sezon 7., emisja w środy (od 31 sierpnia 2022 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...