reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Piekielna rywalizacja u Mateusza Gesslera

dodano: 2022-08-03 17:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” W środę, 31 sierpnia br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu polskiego programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, którego producentem jest firma Jake Vision. Gospodarzem widowiska będzie Mateusz Gessler, a towarzyszyć mu będą Robert Kondziela i Bartłomiej Krężel. Wystąpią Grażyna Szapołowska, Sara Leokadia Sudoł „Young Leosia”, Karol Gązwa „Blowek”, Jacek Fedorowicz i Janusz Palikot.

Polsat „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, to będzie najbardziej smakowity i najostrzejszy program tej jesieni. Po przerwie powraca „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”. Widzów czekać będzie nieprzyzwoicie wielka porcja emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastu kucharzy będzie musiało się zmierzyć nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi. Trzeba mieć piekielnie mocne nerwy, żeby ze spokojem przyjąć surowe oceny szefa, Mateusza Gesslera. Zwycięzca zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

Lokalne edycje programu powstały m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Finlandii, Danii, Belgii, Rumunii, Rosji, Litwie i Ukrainie. Amerykańska odsłona formatu wykreowała gwiazdę Gordona Ramsay’a. - O sukcesie formatu zdecydowały jednak nie doskonałe receptury i kunszt, jakim muszą wykazać się uczestnicy, ale przede wszystkim emocje towarzyszące rywalizacji i charyzma prowadzącego - zapewnia nadawca.

14 uczestników zamieszka razem w willi Hell’s Kitchen. W każdym odcinku dwie drużyny - Niebieskich i Czerwonych, zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie nagrodę - spotkania z gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. W tym sezonie przegrana drużyna zamiast kary otrzyma „lekcję do odrobienia”, czyli zadanie, które ma ich nauczyć pokory, szacunku do pracy i produktu oraz pokazać wartość pracy zespołowej.

W nowym sezonie programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” pojawią się także gwiazdy polskiego show-biznesu. W piekielnej restauracji będą próbowały i oceniały kulinarne poczynania uczestników. Wśród gości znajdą się m.in. Grażyna Szapołowska, Sara Leokadia Sudoł „Young Leosia”, Karol Gązwa „Blowek”, Jacek Fedorowicz i Janusz Palikot.

Szefowi w poskromieniu uczestników i koordynacji pracy będą pomagać sous chefowie: Robert Kondziela - mistrz gotowania z 30-letnim doświadczeniem, edukator kulinarny i ekspert w dziedzinie kuchni polskiej. Od 20 lat współpracuje z Mateuszem Gesslerem, obecnie zajmując stanowisko szefa kuchni w czterech jego restauracjach; Bartłomiej Krężel - z gastronomią związany jest od zawsze. Swój talent i charakter pokazał w programie „Top Chef”, gdzie znalazł się w pierwszej piątce najlepszych kucharzy. Dziś jest właścicielem i szefem kuchni czterech restauracji na Dolnym Śląsku.

- Piekielne zmagania, łzy, zaskakujące decyzje szefa Mateusza Gesslera i wyzwania, jakich w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” jeszcze nie było. To wszystko od 31 sierpnia br., w każdą środę o godzinie 20:00 w telewizji Polsat - zapowiada nadawca.

Producentem wykonawczym programu jest firma Jake Vision (więcej tutaj).
 
Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela, Mateusz Gessler i Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krystian Szczęsny/Cyfrowy Polsat
Robert Kondziela, Mateusz Gessler i Bartłomiej Krężel w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krystian Szczęsny/Cyfrowy Polsat
Mateusz Gessler w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Mateusz Gessler w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat


„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” - sezon 7., emisja w środy (od 31 sierpnia 2022 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...