reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

6-8.08 Polsat Sport: Derby i nowe ligowe sezony

dodano: 2022-08-05 07:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 6-7 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, koszykówka 3x3 Quest, Joan Gamper Trophy, Coppa Italia Frecciarossa, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Jupiler Pro League, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal, Moto2, Moto3, MotoGP, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, lekkoatletyka - Diamentowa Liga, Lotto Superliga, memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), koszykówka 3x3 Quest (więcej tutaj), Joan Gamper Trophy (więcej tutaj i tutaj), Coppa Italia Frecciarossa (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj i tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

6 sierpnia (sobota)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Volleyball Nations Cup w Wiedniu: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 3

12:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

13:00 tenis ziemny, memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich w Kozerkach: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny: memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich w Kozerkach: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Box Go

13:15 (TVP Sport) i 16:00 (Polsat Sport) lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Chorzowie, Polsat Sport i TVP Sport

13:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

15:00 tenis ziemny, memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich w Kozerkach: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport i Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:25 piłka nożna, Eredivisie: Fortuna Sittard - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

16:30 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Volleyball Nations Cup w Wiedniu: finał kobiet, Polsat Sport News

16:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

16:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 4

16:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 płka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - AS Monaco Monako, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:55 piłka nożna, Coppa Italia Frecciarossa, 2. runda: Spezia Calcio - Como 1907, Polsat Sport Premium 2

18:45 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Volleyball Nations Cup w Wiedniu: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Emmen, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 1

20:50 piłka nożna, Coppa Italia Frecciarossa, 1. runda: Empoli FC - SPAL Ferrara, Polsat Sport

20:55 płka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - CS Marítimo Funchal, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 gala bokserska Top Rank w Belfaście, Polsat Sport Extra

22:50 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 6 na 7 sierpnia (z soboty na niedzielę)
1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

1:00 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Chicago Fire, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Sao Paulo FC - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 1

2:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

2:40 MMA: KSW26, Polsat Sport Fight

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

3:00 piłka nożna, DFB-Pokal: podsumowanie, Eleven Sports 2

4:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - FC Dallas Frisco, Polsat Sport Extra

7 sierpnia (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport News

10:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport News

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

11:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:55 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:55 płka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - OGC Nice Nicea, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: CKT Grodzisk Mazowiecki - KS Górnik Bytom, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

13:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Standard Liege - Cercle Brugge Brugia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Bruk-Bet Termalica, Polsat Box Go

14:55 płka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2

15:00 tenis ziemny, memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: finał kobiet, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 2

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 4

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: finał mężczyzn, Polsat Sport News

16:30 koszykówka 3x3, turniej 3x3 Quest w Katowicach: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:00 koszykówka 3x3, turniej 3x3 Quest w Katowicach: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

17:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:40 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

18:00 koszykówka 3x3, turniej 3x3 Quest w Katowicach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

18:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 2

18:30 koszykówka 3x3, turniej 3x3 Quest w Katowicach: finał, Polsat Sport

18:30 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Trinity Zlin, Polsat Sport Extra

18:55 piłka nożna, Liga Portugal: SC Braga - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Volleyball Nations Cup w Wiedniu: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Joan Gamper Trophy: FC Barcelona - Club Universidad Nacional Meksyk, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

20:40 płka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade de Reims, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Volleyball Nations Cup w Wiedniu: finał mężczyzn, Polsat Sport News

22:35 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:05 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Mineiro Belo Horizonte - Athletico Paranaense Kurytyba, Polsat Sport Extra

Noc z 7 na 8 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, Community Shield: podsumowanie, Eleven Sports 2

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...