reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startują Event Channel z Premier League i Bundesligą

dodano: 2022-08-05 05:59 | aktualizacja: 2022-08-05 19:39
autor: Łukasz Knapik / Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Premier League CANAL+ Viaplay W piątek, 5 sierpnia wystartowały okazjonalne kanały Event Channel, będące wspólnym projektem CANAL+ Polska i Viaplay Group. Aktualnie w ich miejscu nadawana jest plansza z napisem „Zapraszamy na transmisję”. Dostęp do nadawanych w streamingu kanałów Event Channel mają satelitarni abonenci platformy CANAL+ posiadający pakiet CANAL+. W Event Channel widzowie znajdą transmisje na żywo meczów piłkarskich lig - angielskiej (Premier League) oraz niemieckiej (Bundesliga).

CANAL+/satkurier.pl
CANAL+ zapraszamy na transmisję


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że w ramach porozumienia spółka CANAL+ Polska nabyła od Viaplay Group sublicencję na pokazywanie 2 meczów każdej kolejki Premier League. Dotyczy to trzech sezonów - od 2022/23 do 2024/25. Mecze będą dostępne w kanałach z portfolio CANAL+ Polska, takich jak CANAL+ Premium czy CANAL+ Sport.

To jednak nie wszystko - od 5 sierpnia do końca września br. klienci satelitarni platformy CANAL+ posiadający pakiet CANAL+ (nie dotyczy oferty wspólnej Orange TV i CANAL+ Polska) otrzymają bezpłatny dostęp w ramach tak zwanego otwartego okna także do wszystkich pozostałych meczów Premier League i trzech meczów Bundesligi. Będą one dostępne zarówno przez serwis internetowy CANAL+ online (który jest bezpłatnym rozszerzeniem oferty satelitarnej, dającym dostęp do wykupionych kanałów i kolekcji poprzez aplikację na urządzenia mobilne, przez stronę www, lub aplikacje na smart TV), jak również na dekoderach 4K UltraBox+ (więcej tutaj). Transmisje będą dostępne wyłącznie w streamingu - Event Channel nie będą dostępne przez satelitę.

W dekoderach 4K UltraBox+ kanały Event Channel zajmują pozycje od 981 do 987 (konieczne jest podłączenie dekodera do Internetu i ewentualnie restart dekodera, jeśli kanały nie zameldowały się na liście).

Zobacz plany transmisji 1. kolejek sezonu 2022/2023 - Bundesligi (więcej tutaj) i Premier League (więcej tutaj). Transmisje będą dostępne z komentarzem dziennikarzy i ekspertów serwisu Viaplay.
 
Plansza na kanałach Event Channel w CANAL+


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...