reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startują Event Channel z Premier League i Bundesligą

dodano: 2022-08-05 05:59 | aktualizacja: 2022-08-05 19:39
autor: Łukasz Knapik / Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Premier League CANAL+ Viaplay W piątek, 5 sierpnia wystartowały okazjonalne kanały Event Channel, będące wspólnym projektem CANAL+ Polska i Viaplay Group. Aktualnie w ich miejscu nadawana jest plansza z napisem „Zapraszamy na transmisję”. Dostęp do nadawanych w streamingu kanałów Event Channel mają satelitarni abonenci platformy CANAL+ posiadający pakiet CANAL+. W Event Channel widzowie znajdą transmisje na żywo meczów piłkarskich lig - angielskiej (Premier League) oraz niemieckiej (Bundesliga).

CANAL+/satkurier.pl
CANAL+ zapraszamy na transmisję


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że w ramach porozumienia spółka CANAL+ Polska nabyła od Viaplay Group sublicencję na pokazywanie 2 meczów każdej kolejki Premier League. Dotyczy to trzech sezonów - od 2022/23 do 2024/25. Mecze będą dostępne w kanałach z portfolio CANAL+ Polska, takich jak CANAL+ Premium czy CANAL+ Sport.

To jednak nie wszystko - od 5 sierpnia do końca września br. klienci satelitarni platformy CANAL+ posiadający pakiet CANAL+ (nie dotyczy oferty wspólnej Orange TV i CANAL+ Polska) otrzymają bezpłatny dostęp w ramach tak zwanego otwartego okna także do wszystkich pozostałych meczów Premier League i trzech meczów Bundesligi. Będą one dostępne zarówno przez serwis internetowy CANAL+ online (który jest bezpłatnym rozszerzeniem oferty satelitarnej, dającym dostęp do wykupionych kanałów i kolekcji poprzez aplikację na urządzenia mobilne, przez stronę www, lub aplikacje na smart TV), jak również na dekoderach 4K UltraBox+ (więcej tutaj). Transmisje będą dostępne wyłącznie w streamingu - Event Channel nie będą dostępne przez satelitę.

W dekoderach 4K UltraBox+ kanały Event Channel zajmują pozycje od 981 do 987 (konieczne jest podłączenie dekodera do Internetu i ewentualnie restart dekodera, jeśli kanały nie zameldowały się na liście).

Zobacz plany transmisji 1. kolejek sezonu 2022/2023 - Bundesligi (więcej tutaj) i Premier League (więcej tutaj). Transmisje będą dostępne z komentarzem dziennikarzy i ekspertów serwisu Viaplay.
 
Plansza na kanałach Event Channel w CANAL+


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...