reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ach, ten ślub!” 3 w TVN Style

dodano: 2022-08-06 12:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN Style „Ach, ten ślub!” W niedzielę, 7 sierpnia br. o godz. 13:30 w kanale TVN Style wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu polskiego programu „Ach, ten ślub!”, którego producentem jest The Story Lab. Program poprowadzą Agnieszka Winnicka i Magdalena Socha-Włodarska („Ach, ta impreza!”).

TVN Style „Ach, ten ślub!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, po dwóch latach pandemii, setkach odwołanych lub przełożonych ślubów, wiosna i lato 2022 roku eksplodują weselnie ze zdwojoną siłą. To zdecydowanie czas ślubów. Agnieszka Winnicka i Magdalena Socha-Włodarska ruszają w Polskę, by wesprzeć młode pary w organizacji ich najważniejszego dnia życia.

Prowadzące pomagają w spełnieniu marzenia o idealnym ślubie. W pierwszym sezonie prowadzące musiały na 3 dni przed ślubem szyć suknie ślubne, szukać garnituru dla pana młodego i od zera organizować dekoracje sali weselnej. W drugim sezonie prościej nie było.

W premierowym odcinku nowego sezonu programu „Ach, ten ślub!” widzowie odwiedzą Aleksandrę i Dawida, którzy dwa lata po ślubie cywilnym zorganizowanym w czasie pandemii, decydują się na zrealizowanie wymarzonej ceremonii zaślubin i wesela. Sam ślub odbędzie się w katedrze w Gorzowie Wielkopolskim, a wesele - w starym zakonie cystersów w Mironicach. Aleksandra i Dawid myślą o stylu rustykalnym oraz stylu boho, z dużą ilością roślin oraz kwiatów. Agnieszka Winnicka zamieni surowe wnętrze klasztoru w istnie bajkową krainę, a Magdalena Socha-Włodarska postara się spełnić marzenia pary młodej związanych z ubiorem na ten magiczny wieczór. Jak zapowiada nadawca, prowadzące podzielą się z widzami sprawdzonymi patentami na wesele idealne (więcej tutaj).
 
Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka w programie „Ach, ta impreza!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka w programie „Ach, ta impreza!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka w programie „Ach, ten ślub!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka w programie „Ach, ten ślub!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Ach, ten ślub!” - sezon 3., emisja w niedziele (od 7 sierpnia 2022 roku) o godz. 13:30 w TVN Style. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...