dodano: 2022-08-05 19:04
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League:Manchester United - Brighton&Hove Albion. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w Canal+ i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mateusz Borek, Adam Targowski CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski CANAL+ Family
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Bajerski CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
01:00 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, San Jose: Finał CANAL+ Sport 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC - OGC Nice
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Bojanowski
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
18:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Courchevel: Konkurs indywidualne Eurosport 2
07:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka: Wyścig
10:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka: Wyścig
12:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka: Wyścig
13:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli: Wyścig
14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli: Wyścig
15:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja: Wyścig 1
16:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja: Wyścig 2
17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli: Wyścig 2 Golf Channel
12:30 Golf: European Tour, Newport: Finał
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Greensboro: Finał
Komentarz: Jacek Person Motowizja
13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Nürburg: Wyścig
14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Nürburg: Wyścig
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Brooklyn: Wyścig Polsat Sport Premium 1
16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Dynamo Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praga
189:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Slavia Praga - FC Trinity Zlin
00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Mineiro - Athletico Paranaense Polsat Sport News
09:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: 1/2 finału kobiet
10:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: 1/2 finału kobiet
11:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: 1/2 finału mężczyzn
12:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: 1/2 finału mężczyzn
13:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: Mecz o 3. miejsce kobiet
14:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
15:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: Finał kobiet
16:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: Finał mężczyzn
17:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: Ceremonia medalowa Sportklub
20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: NK Maribor - NK Olimpija Ljubljana
TVP Sport
13:00 Piłka ręczna plażowa: PGNiG Summer Superliga: Finał kobiet i mężczyzn