reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-04-01 - 2023-04-02

Sport w polskiej TV 7.08.2022

dodano: 2022-08-05 19:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester United - Brighton&Hove Albion. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w Canal+ i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mateusz Borek, Adam Targowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Bajerski 
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski

01:00 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, San Jose:
Finał
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - OGC Nice
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Bojanowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz 

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
For Nature Solutions Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski 

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - OGC Nice
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Standard de Liège - Cercle Brugge
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SC Braga - Sporting CP
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Standard de Liège - Cercle Brugge
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

11:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja:
Wyścig 1

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Vargarda WestSweden:
Wyścig

15:40 Kolarstwo szosowe: Tour of Leuven:
Etap 1

18:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Courchevel:
Konkurs indywidualne
 
Eurosport 2

07:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka:
Wyścig

10:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka:
Wyścig

12:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka:
Wyścig

13:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli:
Wyścig 2
 
Golf Channel

12:30 Golf: European Tour, Newport:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Greensboro:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Nürburg:
Wyścig

14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Nürburg:
Wyścig
 
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Brooklyn:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Dynamo Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praga


 
Polsat Sport

12:30 Tenis: LOTTO Superliga: 
CKT Grodzisk Mazowiecki - KS Górnik Bytom

15:00 Tenis: Memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich:
Finał

18:00 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
Mecz o 3. miejsce

18:30 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
Finał

20:00 Piłka nożna: Joan Gamper Trophy: 
FC Barcelona - Club Universidad Nacional

23:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
Finał
 
Polsat Sport Extra

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała

14:25 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Vitesse - Feyenoord

16:30 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
1/2 finału

17:00 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
1/2 finału

189:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Trinity Zlin

00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Atletico Mineiro - Athletico Paranaense
 
Polsat Sport News

09:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału kobiet

10:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału kobiet

11:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału mężczyzn

12:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Finał kobiet

16:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Finał mężczyzn

17:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Ceremonia medalowa
 
Sportklub

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NK Maribor - NK Olimpija Ljubljana

 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna plażowa: PGNiG Summer Superliga:
Finał kobiet i mężczyzn

16:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg

18:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Courchevel:
Konkurs indywidualny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - SV Darmstadt 98

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Kaiserslautern - FC St. Pauli
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Magdeburg - Holstein Kiel

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Bajerski 

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mateusz Borek, Adam Targowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City FC - Brentford FC
Komentarz: Szymon Ratajczak, Jarosław Koliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - RB Lipsk
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban 

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln - FC Schalke 04
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

17;35 Wyścigi samochodowe: IMSA Sportscar Weekend:
Wyścig

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Dania - Francja

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Islandia - Holandia

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Blue Jays

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Korea Południowa - Szwecja

21:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix Nashville:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Budnik

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...