reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-05 - 2022-10-06

Sport w polskiej TV 7.08.2022

dodano: 2022-08-05 19:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester United - Brighton&Hove Albion. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w Canal+ i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mateusz Borek, Adam Targowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Bajerski 
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski

01:00 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, San Jose:
Finał
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - OGC Nice
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Bojanowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz 

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
For Nature Solutions Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski 

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - OGC Nice
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Standard de Liège - Cercle Brugge
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SC Braga - Sporting CP
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Standard de Liège - Cercle Brugge
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

11:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja:
Wyścig 1

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Vargarda WestSweden:
Wyścig

15:40 Kolarstwo szosowe: Tour of Leuven:
Etap 1

18:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Courchevel:
Konkurs indywidualne
 
Eurosport 2

07:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka:
Wyścig

10:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka:
Wyścig

12:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 8h Suzuka:
Wyścig

13:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Francja:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli:
Wyścig 2
 
Golf Channel

12:30 Golf: European Tour, Newport:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Greensboro:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Nürburg:
Wyścig

14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Nürburg:
Wyścig
 
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Brooklyn:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Dynamo Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praga


 
Polsat Sport

12:30 Tenis: LOTTO Superliga: 
CKT Grodzisk Mazowiecki - KS Górnik Bytom

15:00 Tenis: Memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich:
Finał

18:00 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
Mecz o 3. miejsce

18:30 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
Finał

20:00 Piłka nożna: Joan Gamper Trophy: 
FC Barcelona - Club Universidad Nacional

23:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
Finał
 
Polsat Sport Extra

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała

14:25 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Vitesse - Feyenoord

16:30 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
1/2 finału

17:00 Koszykówka 3x3: 3x3 Quest:
1/2 finału

189:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Trinity Zlin

00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Atletico Mineiro - Athletico Paranaense
 
Polsat Sport News

09:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału kobiet

10:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału kobiet

11:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału mężczyzn

12:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
1/2 finału mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Finał kobiet

16:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Finał mężczyzn

17:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Tour, Kołobrzeg:
Ceremonia medalowa
 
Sportklub

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NK Maribor - NK Olimpija Ljubljana

 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna plażowa: PGNiG Summer Superliga:
Finał kobiet i mężczyzn

16:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg

18:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Courchevel:
Konkurs indywidualny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - SV Darmstadt 98

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Kaiserslautern - FC St. Pauli
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Magdeburg - Holstein Kiel

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Bajerski 

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mateusz Borek, Adam Targowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City FC - Brentford FC
Komentarz: Szymon Ratajczak, Jarosław Koliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - RB Lipsk
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban 

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln - FC Schalke 04
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

17;35 Wyścigi samochodowe: IMSA Sportscar Weekend:
Wyścig

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Dania - Francja

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Islandia - Holandia

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Blue Jays

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata juniorów:
Korea Południowa - Szwecja

21:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix Nashville:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Budnik

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...