reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Znamy trenerów „The Voice of Poland” 13

dodano: 2022-08-07 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 3 września br. w kanale TVP2 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 13. sezonu programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. W 13. edycji programu występy uczestników oceniać będzie nowa trenerka, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” - wokalistka i współautorka piosenek, dzięki którym Roksana Węgiel „Roxie” i Wiktoria Gabor wygrały „Eurowizje Junior”. W fotelach trenerów ponownie pojawią się Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niemal 100 uczestników będzie miało szansę wystąpić na scenie trzynastej edycji „The Voice of Poland”, a tym samym zawalczyć o spełnienie marzeń o muzycznej karierze. Podczas „Przesłuchań w ciemno”, „Bitew”, „Nokautu” oraz odcinków „Live”, które zakończy „Wielki finał”.

- Udział w programie to dla mnie przede wszystkim wielki zaszczyt. Bardzo się cieszę, że będę miała możliwość, by podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem zarówno z samego warsztatu wokalnego, jak i szeroko pojętego songwritingu i przede wszystkim budowania swojej tożsamości artystycznej - swojego muzycznego DNA. W programie będę szukała głosów niebanalnych, nieoczywistych, takich, które nie boją się wyjść poza schemat, poza linijkę. Najciekawszy głos to nie zawsze ten najgłośniejszy niczym głos Whitney Houston. To przede wszystkim głos, który dotyka w nas jakąś czułą strunę, maluje nam za pomocą dźwięków historię, której chcemy słuchać. Liczę, że dzięki programowi i jego uczestnikom będę miała możliwość, by spojrzeć na muzykę z innej strony, że również ja będę mogła nauczyć się czegoś, otworzyć się na nowe i może zweryfikować swoje poglądy

- mówi o swojej nowej roli Małgorzata Uściłowska „Lanberry”.


Nowa trenerka „The Voice of Poland” jest także kompozytorką i autorką tekstów. Wśród ponad 100 utworów stworzonych zarówno dla siebie, jak i gwiazd z Polski i świata, znalazły się przeboje m.in.: Dawida Kwiatkowskiego (m.in. „Bez ciebie” i „Proste”), Katarzyny Szczot „Kayah” i Wiktorii Gabor („Ramię w ramię”), Doroty Rabczewskiej „Dody” („Don't Wanna Hide”), Zuzanny Jabłońskiej („Powiedz mi to w twarz”) i Michale Morrone („Watch Me Burn”).

Lanberry jest również współautorką piosenek „Anyone I Want to Be” Roksany Węgiel „Roxie” i „Superhero” Wiktorii Gabor, dzięki którym młode wokalistki zwyciężały konkursach „Eurowizji Junior” (więcej tutaj).

O nowej trenerce „The Voice of Poland" świadczyć mogą również nominacje do „Fryderyków” - nagród muzycznych przyznawanych przez kapitułę składającą się z ponad 1500 artystów, dziennikarzy muzycznych oraz specjalistów polskiej branży fonograficznej. W latach 2019, 2020 i 2021 Lanberry była nominowana w kategoriach „Album roku”, „Utwór roku”, „Kompozytor roku” i „Autor roku”.

Wokalistka wydała trzy albumy studyjne - takie jak „Lanberry” (2016 rok), „miXtura” (2018) i „Co gryzie panią L?” (2020), na których znalazły się przeboje „Gotowi na wszystko” z zespołem Feel, „Podpalimy świat”, „Ostatni most”, „Każdy moment”, „Nie ma mnie”, „Piątek” oraz „Plan awaryjny”, z którym w 2020 roku Lanberry wygrała koncert „Premiery” podczas 57. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu.

Wokalistka od dawna współpracuje z artystami, którzy stawiają pierwsze kroki w karierze. Mówi biegle w trzech językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim (więcej tutaj).
 
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski


„The Voice of Poland” - sezon 13., emisja w soboty (od 3 września 2022 roku) w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...