reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bank Pekao: Voucher na dostęp do Canal+ Online

dodano: 2022-08-08 02:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bank Polska Kasa Opieki

CANAL+ online Bank Polska Kasa Opieki (Bank Pekao) startuje z nową promocją Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa oraz Konta Świat Premium z kartą Visa Debit Gold. Pierwszych 3500 klientów, którzy od poniedziałku, 1 sierpnia 2022 roku założą jedno z wymienionych kont osobistych może otrzymać w prezencie voucher o wartości 420 zł z dostępem na pół roku do serwisu VOD CANAL+ Online. Dodatkowo w ofercie jest Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7 proc. w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy do 100 tys. zł z Kontem Przekorzystnym oraz do 400 tys. zł z Kontem Świat Premium.

CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto osobiste z kartą Visa za pośrednictwem strony internetowej banku, na selfie lub w dowolnym oddziale Banku Pekao. Otwierając konto online należy pamiętać o wpisaniu kodu promocji „CANAL” oraz wykonać co najmniej pięć transakcji kartą Visa banku - w każdym z dwóch pierwszych miesięcy od założenia konta. Vouchery z dostępem do CANAL+ Online będą ważne do 31 marca 2023 roku.

Do promocji można przystąpić do piątku, 30 września 2022 roku. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 3500 voucherów.

Jak informuje bank, klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie konta Przekorzystnego, a dodatkowo po spełnieniu warunków: jeden wpływ na rachunek na minimum 500 zł w miesiącu i jedna płatność kartą wydaną do rachunku - klienci nie płacą również za obsługę wielowalutowej karty Visa. Do tego dochodzą także bezpłatne wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów za granicą po spełnieniu tych warunków. Młodzi klienci, którzy nie ukończyli 26 lat, mogą bez opłat korzystać z prowadzenia konta, obsługi karty debetowej oraz wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

- Konto Przekorzystne, to konto nagrodzone już dwukrotnie statuetką „Złotego Bankiera”. W tym roku doceniono między innymi niskie koszty obsługi, dostępy do bankomatów oraz aplikację mobilną PeoPay. Teraz dorzucamy atrakcyjną promocję darmowego dostępu do CANAL+ Online na pół roku. A przy okazji można skorzystać z wysokiego oprocentowania 7 proc. na Koncie Oszczędnościowym, także przez pół roku

- mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao.


Od poniedziałku, 1 sierpnia br. klient, który otwiera nowe Konto Przekorzystne, może również skorzystać z promocji na Koncie Oszczędnościowym i mieć 7 proc. w skali roku do 100 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie jest naliczane przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Promocja jest dostępna dla nowych klientów do niedzieli, 16 października 2022 roku. Na Konta Oszczędnościowe można wpłacać i wypłatać w dowolnych kwotach i terminach, a przy wypłatach nie traci się naliczonych odsetek. Bezpłatne są wszystkie przelewy z Konta Oszczędnościowego na konto osobiste w banku zlecone w aplikacji PeoPay.

Klienci posiadający konto w Banku Pekao mają również dostęp do aplikacji mobilnej PeoPay.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...