reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 12.08.2022

dodano: 2022-08-11 16:07 | aktualizacja: 2022-08-12 11:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: SC Freiburg - Borussia Dortmund. Transmisje live z WTA World Tour Toronto tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Filip Surma, Remigiusz Jezierski 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - LOSC Lille
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Filip Surma, Remigiusz Jezierski 

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Tenis: WTA World Tour, Toronto:
1/4 finału
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

21:00 Tenis: WTA World Tour, Toronto:
1/4 finału
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

01:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Toronto:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Adam Molenda

03:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Toronto:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Adam Molenda
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Filip Surma, Remigiusz Jezierski 

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 5

17:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Mateusz Dziopa, Mirosław Jabłoński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - LOSC Lille
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - Sevilla FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Levante UD - SD Huesca
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Levante UD - SD Huesca
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

13:25 Kolarstwo szosowe: Arctic Race of Norway:
Etap 2

16:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour of Scandinavia:
Etap 3
Komentarz: Adam Probosz

21:00 Jeździectwo: Mistrzostwa Świata:
Skoki przez przeszkody - konkurs drużynowy
 
Eurosport 2

15:15 BMX: Mistrzostwa Europy:
Finał kobiet

16:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Memphis: 
2. runda 
Komentarz: Jacek Person

 
Polsat Sport

09:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

10:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

12:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

15:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

16:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

17:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz

23:00 Tenis: ATP World Tour, Montreal:
1/4 finału

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Montreal:
1/4 finału

03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Montreal:
1/4 finału
 
Polsat Sport Extra

18:00 Tenis: ATP World Tour, Montreal:
Hubert Hurkacz - Nick Kyrgios 

20:00 Tenis: ATP World Tour, Montreal:
Ruud Casper - Felix Auger-Aliassime
 
Sportklub

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NK Celje - NK Bravo
Komentarz: Tomasz Górski
 
TVP Sport

09:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2 - sesja poranna

12:05 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału 
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

13:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

15:15 BMX: Mistrzostwa Europy:
Finał kobiet
Komentarz: Jacek Milas, Marcin Kolasiński

16:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

18:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2 - sesja wieczorna

21:00 Jeździectwo: Mistrzostwa Świata:
Skoki przez przeszkody - konkurs drużynowy

03:00 (pt/so) Sporty walki: Bellator 284:
Goti Yamauchi - Neiman Gracie 
 
Viaplay

11:00 Dart: Queensland Darts Masters:
1/8 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Vittsjö

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - SC Paderborn 07
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - 1. FC Heidenheim 1846

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Watford FC - Burnley FC
Komentarz: Kamil Kania

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB: 
Red Sox - Yankees

01:00 (pt/so) Golf: US Women's Amateur Open: 
3. runda

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB: 
Giants - Pirates


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...