reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-05 - 2022-10-06

Sport w polskiej TV 13.08.2022

dodano: 2022-08-12 11:15 | aktualizacja: 2022-08-13 14:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander: FC Barcelona - Rayo Vallecano. Transmisje live z ATP World Tour, Montreal tylko w Polsacie - polecamy spotkanie półfinałowe Huberta Hurkacza z Casperem Ruudem.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Rayo Vallecano
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade Rennais FC
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

00:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Toronto:
1/2 finału
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Leicester City
Komentarz: Szymon Ratajczak, Adam Targowski 

19:00 Tenis: WTA World Tour, Toronto:
1/2 finału

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Montpellier HSC

Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

23:30 Padel: Premier Padel, Mendoza:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański

01:30 (so/nd) Padel: Premier Padel, Mendoza:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo - RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo - RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Lecce - Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - Atalanta BC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Montpellier HSC

Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade Rennais FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - Torino FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade Rennais FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - Villarreal CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP - Rio Ave FC
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

09:00 Formuła E: ePrix Korei Południowej:
Wyścig 1

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour of Scandinavia:
Etap 5
Komentarz: Adam Probosz

14:15 Kolarstwo szosowe: Arctic Race of Norway:
Etap 3
Komentarz: Igor Błachut, Dariusz Baranowski

18:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3
 
Golf Channel

16:00 Golf: European Tour, Antrim:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

20:30 Golf: PGA Tour, Memphis: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Go Ahead Eagels - PSV Eindhoven



 
Polsat Sport

09:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

10:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

12:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

15:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

16:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Polska - Ukraina

22:30 Sporty walki: UFC Fight Night:
Marlon Vera - Dominick Cruz
 
Polsat Sport Extra

14:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16:
1/4 finału mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16:
1/4 finału mężczyzn

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Wisła Kraków


21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - sc Heerenveen

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls - Orlando City SC

02:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Montreal:
1/2 finału

04:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Los Angeles FC - Charlotte FC
 
Polsat Sport News

17:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven

21:00 Tenis: ATP World Tour, Montreal:
1/2 finału
Hubert Hurkacz Casper Ruud

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC Corinthians Paulista - SE Palmeiras

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Teofimo Lopez - Pedro Campa
 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NK Mura - NK Tabor Seżana
Komentarz: Radosław Gielo

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
FC Koper - Kalcer Radomlje
Komentarz: Tomasz Górski
 
TVP Sport

09:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3 - sesja poranna

11:30 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Piast Gliwice
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

17:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

18:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3 - sesja wieczorna

20:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3
 
Viaplay

11:00 Dart: Queensland Darts Masters:
1/8 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

12:00 Bilard: 2022 European Open:
Dzień 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld - Hamburger SV
Komentarz: Wojciech Piela

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - Eintracht Braunschweig

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Cardiff City - Birmingham City
Komentarz: Michał Skiba 

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Everton FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gutka 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - 1. FC Köln
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - VfB Stuttgart
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - VfL Bochum 1848
Komentarz: Rafał Kędzior

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga


16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - AFC Bournemouth
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Fulham FC
Komentarz: Tomasz Górski, Michał Borkowski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Newcastle United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Leicester City
Komentarz: Szymon Ratajczak, Adam Targowski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Leeds United
Komentarz: Adam Delimat, Dawid Szymczak 

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sunderland AFC - Queens Park Rangers
Komentarz: Wojciech Piela 

17:30 Sporty walki: PFL 2022 Playoffs:
Rory MacDonald - Magomed Umalatov
Komentarz: Patryk Prokulski

18:00 Bilard: 2022 European Open:
Dzień 1

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Manchester United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Marcin Borzęcki, Tomasz Urban

19:00 Baseball: Liga MLB:
Marlins - Braves

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - F.C. Hansa Rostock
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Golf: US Women's Amateur Open: 
4. runda

22:00 Baseball: Liga MLB:
Rays - Orioles

03:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Angels - Twins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...