reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policjanci we wrześniu w CBS Reality

dodano: 2022-08-13 04:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo We wrześniu br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Patrol na autostradach Nowej Zelandii” (sezony 13. i 14.) i „Podpis zabójcy” (sezony 1. i 2.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Patrol na autostradach Nowej Zelandii” 13, 14
emisja: codziennie (od 5 września br.) o 19:00

Program będzie premierowo emitowany od 5 do 14 września br. codziennie od godziny 19:00 (po dwa odcinki). Jak zapowiada nadawca, „Patrol na autostradach Nowej Zelandii” to program, o którym nie sposób zapomnieć. W najnowszych sezonach dostarczy kolejnej dawki autostradowego chaosu, który sprawi, że widzowie będą się śmiać, płakać, ale też bać o kierowców z Nowej Zelandii. Pościgi, uciekające psy, przeładowane pojazdy mistrzów siłowania na rękę, pijani chłopcy z prowincji, a nawet przydrożne oświadczyny - to wszystko spotyka wyjątkowo spokojnych funkcjonariuszy z autostradowego patrolu w ciągu zaledwie jednego dnia pracy. Całodobowy dostęp do niekończącej się serii zdarzeń na ruchliwych autostradach Auckland, w połączeniu z nagraniami z kamer przemysłowych, to sekret stojący za wyjątkowością tego programu.

„Podpis zabójcy” 1, 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 5 września br.) o 21:00

Program będzie emitowany poniedziałku do piątku o godzinie 21:00, od 5 do 23 września br. Zachowania i sposoby działania mogą się różnić, ale niektórzy seryjni mordercy nie mogą się oprzeć pozostawieniu po sobie swoistej „wizytówki”. Rytuały pośmiertne, czy zabieranie pamiątek z miejsca zbrodni - te przewrotne znaki rozpoznawcze często mają na celu prowokowanie organów ścigania, jednak z drugiej strony mogą także dostarczyć istotnych wskazówek, które pomogą śledczym w ujęciu sprawcy. Każdy z odcinków serii „Podpis zabójcy” zagłębia się w inną sprawę opatrzoną podpisem seryjnego zabójcy. W programie widzowie usłyszą osobiste relacje zaangażowanych w śledztwa detektywów, a także wywiady z ekspertami z zakresu psychologii kryminalnej oraz bliskimi ofiar.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...