reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Święto Dzieci Gór 2022” w TV Trwam

dodano: 2022-08-13 10:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis

TV Trwam „Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór” W dniach 24-30 lipca br. odbył się 29. „Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór”, którego organizatorem jest Małopolskie Centrum Kultury Sokół. W niedzielę, 14 sierpnia br. o godz. 12:45 TV Trwam pokaże koncert finałowy tego festiwalu, który odbył się w sobotę, 30 lipca br. w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Jego prowadzącymi i reżyserami byli Józef Broda i Krzysztof Trebunia-Tutka. Wystąpili Čiučiuruks, Sądeczoki, Mugurelul, Mali Słopniczanie, Pletenitsa, Honaj, Podpoźanček, Mali Szczyrzycanie, Hkud Petar Zrinski, Gorgany i Mali Maniowianie.

TV Trwam „Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Finałowe spotkanie tegorocznej edycji „Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór”, organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu. Podczas koncertu, który odbył się w sobotę, 30 lipca 2022 roku w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, zaprezentowało się jedenaście zespołów, takich jak: Čiučiuruks (Telsze, Litwa), Sądeczoki (Nowy Sącz, Polska), Mugurelul (Syhot Marmaroski, Rumunia), Mali Słopniczanie (Słopnice, Polska), Pletenitsa (Plewen, Bułgaria), Honaj (Dursztyn, Polska), Podpoźanček (Detva, Słowacja), Mali Szczyrzycanie (Szczyrzyc, Polska), Hkud Petar Zrinski (Vrbovec, Chorwacja), Gorgany (Lwów, Ukraina) i Mali Maniowianie (Maniowy, Polska). Koncert finałowy to jeden z najważniejszych punktów w programie festiwalu, a jego scenariusz tworzony jest przez cały tydzień z udziałem wszystkich zespołów.

29. „Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór” - emisja w niedzielę, 14 sierpnia 2022 roku o godz. 12:45 w TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...