reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-05 - 2022-10-06

Sport w polskiej TV 14.08.2022

dodano: 2022-08-13 10:45 | aktualizacja: 2022-08-14 11:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Chelsea FC - Tottenham Hotspur. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

19:30 Tenis: WTA World Tour, Toronto:
Finał

 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO  Ekstraklasa:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Edward Durda, Marek Jóźwiak 

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - Girona FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO  Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO  Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO  Ekstraklasa:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AC Ajaccio - RC Lens
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski 

17:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - Olympique Marsylia

Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk

23:30 Padel: Premier Padel, Mendoza:
Finał
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO  Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO  Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO  Ekstraklasa:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - Girona FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AC Ajaccio - RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina - US Cremonese
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Real Madryt

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Sint-Truidense VV - RSC Anderlecht
Komentarz: Patryk Mirosławski, Krzysztof Rot

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Bologna FC 1909
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana 1919 - AS Roma
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - Olympique Marsylia

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula 
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AC Ajaccio - RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Vizela - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio - Empoli FC
Komentarz: do potwierdzenia
 
Eurosport 1

09:00 Formuła E: ePrix Korei Południowej:
Wyścig 2

10:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig ze startu wspólnego

15:45 Kolarstwo szosowe: Arctic Race of Norway:
Etap 4

18:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4
 
Eurosport 2

12:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Kausali:
Wyścig

13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Kausali:
Wyścig

14:00 Żużel: Grand Prix Wielkiej Brytanii U21, Cardiff:
Zawody
 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour, Antrim:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Memphis: 
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Richmond:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
FC Kilmarnock - Celtic FC

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FK Jablonec - SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

12:30 Tenis: LOTTO Superliga

14:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

16:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

17:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

22:00 Tenis: ATP World Tour, Montreal:
Finał
Hubert HurkaczPablo Carreno-Busta

 
Polsat Sport Extra

12:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

13:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Zawody

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - FC Groningen
 
Polsat Sport News

11:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce kobiet

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stal Rzeszów - ŁKS Łódź

15:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu:
Wrocław Panthers - Berlin Thunder

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - SK Sigma Ołomuniec
 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Krka - Triglav Kranj

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domžale - NK Maribor
 
TVP Sport

10:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Piotr Sobczyński

10:30 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
AZS UJ Kraków - GKS Katowice
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

12:30 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały

14:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig ze startu wspólnego

16:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Lech II Poznań - Polonia Warszawa
Komentarz: Aleksander Roj, Rafał Ulatowski

18:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4 - sesja wieczorna

20:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4
 
Viaplay

12:00 Bilard: 2022 European Open:
Dzień 2

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå IK - IFK Kalmar

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - AIK

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Brommapojkarna

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Eskilstuna - Hammarby

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - West Ham United
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - VfL Wolfsburg

Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Tottenham Hotspur
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Zachodny

18:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils

18:30 Bilard: 2022 European Open:
Dzień 2

19:30 Baseball: Liga MLB:
Mets - Phillies

01:00 (nd/pn) Golf: US Women's Amateur Open: 
5. runda

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Yankees


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...