dodano: 2022-08-14 09:25
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League:Liverpool FC - Crystal Palace. Transmisje live z lekkoatletycznych Mistrzostw Świata tylko w TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
18:30 Żużel: Canal+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski, Krosno: 2. runda
Komentarz: Michał Mitrut, Dawid Stachyra CANAL+ Family
17:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati: 1. runda
19:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati: 1. runda
21:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati: 1. runda CANAL+ Sport
19:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Warta Poznań
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
17:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati: 1. runda
21:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC - Crystal Palace
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka CANAL+ Sport 3
19:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Warta Poznań
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 5
17:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: Real Oviedo - FC Andorra
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF - Atletico Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona - SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
17:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Club - RCD Mallorca
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński
Eleven Sports 4
17:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Club - RCD Mallorca
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis - Elche CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda Eurosport 1
15:45 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy: Dzień 5
Polsat Sport
17:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati: 1. runda
19:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati: 1. runda
21:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati: 1. runda
23:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati: 1. runda
01:00 (pn/wt) Tenis: ATP World Tour, Cincinnati: 1. runda
03:00 (pn/wt) Tenis: ATP World Tour, Cincinnati: 1. runda Sportklub
20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: NK Olimpija Ljubljana - ND Gorica
Komentarz: Tomasz Górski
01:00 (pn/wt) Kolarstwo górskie: Absa Cape Epic: Wyścig TVP 2
20:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy: Dzień 1 - sesja wieczorna
TVP Sport
10:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy: Dzień 1 - sesja poranna
15:30 Wspinaczka: Mistrzostwa Europy: Speed kobiet i mężczyzn - finały
17:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy: Dzień 5
20:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy: Dzień 1 - sesja wieczorna
21:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy: Dzień 1 - sesja wieczorna Viaplay
19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan: Djurgården - Linköping