reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co się stało z Travel Africa Network HD?

dodano: 2022-08-17 08:37
autor: RO | źródło: parabola.cz

Travel Africa Network Od kilku tygodni na europejskim systemie satelitarnym Eutelsat Hot Bird 13°E nie jest nadawany kanał Travel Africa Network. Międzynarodowy kanał poświęcony podróżowaniu po Afryce nie prowadzi emisji na częstotliwości 12,558V (DVB-S2), choć jest ciągle wyszukiwany.

Travel Africa Network
Travel Africa Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zawieszenie dystrybucji satelitarnej jest niespodziewanym posunięciem, gdyż nadawca podpisał wieloletni kontrakt z operatorem Eutelsat na transmisję z satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13°E) i zapewniał rozwinięcie swojej usługi dla widzów. Eutelsat informował o tym komunikacie prasowym w maju 2020 roku.

Emisję darmową (FTA) w jakości HD rozpoczęto 30 listopada 2021 roku z tp. 92 (12,558 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK) satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13°E).

Kanał Travel Africa Network jest przeznaczony dla wymagających odbiorców w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), oferując im wysokiej jakości treści podróżnicze o Afryce. Oferta programowa obejmuje afrykańską gastronomię, kulturę, najlepsze miejsca do zwiedzenia i pobytu, a także podróże luksusowe i przygodowe. Kanał z siedzibą w Kapsztadzie w Południowej Afryce stał się pierwszym kanałem afrocentrycznym, który nadawał do 135 mln gospodarstw domowych i luksusowych hoteli w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej z pozycji orbitalnej Eutelsat Hot Bird 13°E, będącej jednej z największych systemów satelitarnych w regionie EMEA.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...