reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 19.08.2022

dodano: 2022-08-18 10:57 | aktualizacja: 2022-08-19 13:50
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa - Górnik Zabrze. Transmisje live z Memoriału Huberta Wagnera tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Komentarz: Cezary Olbrycht, Radosław Majdan

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - ESTAC Troyes
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Komentarz: Cezary Olbrycht, Radosław Majdan

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
Madison Keys - Elena Rybakina,
Komentarz: Bartek Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik

19:30 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
Ajla Tomljanovic - Petra Kvitova
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

21:30 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
Aryna Sabalenka - Shuai Zhang
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka

01:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
Jessica Pegula - Caroline Garcia
Komentarz: Michał Lewandowski, Michał Przysiężny
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Komentarz: Cezary Olbrycht, Radosław Majdan

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski

20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Espanyol - Rayo Vallecano
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Fogo Unia Leszno - Motor Lublin
Komentarz: TBC
 
Eleven Sports 2

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC - Real Valladolid CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - ESTAC Troyes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

22:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
CD Alaves - CD Mirandes
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

15:30 Kolarstwo szosowe: PostNord Danmark Rundt:
Etap 4

17:45 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 1

21:00 Snooker: European Masters:
Dzień 4
 
Eurosport 2

15:30 Snooker: European Masters:
Dzień 4

 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Wilmington:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera: 
Iran - Serbia

20:00 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera: 
Polska - Argentyna

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/4 finału

02:30 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/4 finału
 
Polsat Sport Extra

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź - Ruch Chorzów



 
Polsat Sport News

19:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/4 finału

21:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/4 finału
 
Sportklub

15:30 Żeglarstwo: SailGP, Kopenhaga:
Dzień 1

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
Kalcer Radomlje - NK Tabor Sežana
 
TVP 1

20:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
Dzień 5 - sesja wieczorna

 
TVP Sport

10:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
Dzień 5 - sesja poranna

12:15 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału kobiet

14:30 Kajakarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały

17:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy:
Wyścig mężczyzn

19:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału singla kobiet

20:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
Dzień 5 - sesja wieczorna
 
Viaplay

11:00 Dart: New South Wales Darts Masters:
1/8 finału
Komentarz: Jakub Łokietek

17:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

17:00 Golf: US Amateur Open:
3. runda

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Rosengård

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Örebro

18:00 Piłka nożna kobiet: AMOS Cup:
FC Barcelona - Paris Saint-Germain

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - 1. FC Magdeburg

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hamburger SV - SV Darmstadt 98
Komentarz: Kamil Kania

19:00 Wyścigi samochodowe: Indy Car Series, St Louis:
Sesja treningowa

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Borek

21:00 Piłka nożna kobiet: AMOS Cup:
Bayern Monachium - Manchester United

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Norwich City - Millwall FC
Komentarz: Tomasz Górski

22:15 Wyścigi samochodowe: Indy Car Series, St Louis:
Sesja treningowa
Komentarz: Maciej Jermakow

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Marlins

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Braves - Astros


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...