reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-03-23 - 2023-03-24

Sportowa.tv z transmisjami Pucharu Polski MTB i rajdów

dodano: 2022-08-18 11:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wena Group Wroclaw/satkurier.pl

Sportowa.tv Spółka Stream Vibes, nadawca kanału Sportowa.tv, nawiązała współpracę z ekipą Wena Sport Live (Wena Group Wroclaw), realizującą już produkcje na zlecenie takich stacji telewizyjnych, jak Motowizja czy Inmotorsport.tv. W ramach partnerstwa kanał Sportowa.tv transmitować będzie zawody kolarskie (Puchar Polski MTB), turnieje walk rycerskich (Buhurt League) oraz rajdowe samochodowe mistrzostwa Polski.

Sportowa.tv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki nawiązanej współpracy ze stacją telewizyjną Sportowa.tv od września br. wybrane transmisje Wena Sport Live z Pucharu Polski MTB (więcej tutaj), Ligi Buhurt (więcej tutaj) oraz rajdowych samochodowych mistrzostw Polski (więcej tutaj) będą dodatkowo transmitowane do 250 tys. abonentów telewizji kablowych w całej Polsce za pośrednictwem tego kanału telewizyjnego (więcej tutaj).
 

- To dla nas duże wyzwanie oraz szansa na dalszy rozwój niszowych dyscyplin sportowych w Polsce, których promocji podjęliśmy się w tym roku. W związku z tym czekają nas dalsze prace adaptacyjne oraz zmiany, które będziemy sukcesywnie wdrażać w życie

- informuje ekipa Wena Sport Live.

W ramach tej współpracy odbyła się już pierwsza transmisja. W sobotę, 13 sierpnia br. widzowie kanału Sportowa.tv mogli oglądać międzynarodowy turniej walk rycerskich Buhurt League, który rozgrywany był w Niepołomicach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...