dodano: 2022-08-18 14:44 | aktualizacja:
2022-08-19 20:54
autor: Anita Kaźmierska |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FC Porto vs Sporting CP
FC Porto to aktualny mistrz Portugalii, a
Sporting CP to zdobywca trofeum z 2021 roku. Starcie tych ekip w trzeciej kolejce nowego sezonu powinno dostarczyć mnóstwa emocji, ponieważ obie drużyny pozostają niepokonane od początku rozgrywek i mają na koncie najwięcej strzelonych goli spośród wszystkich klubów Liga Portugal. Na Estádio do Dragão kibicom zaprezentują się między innymi Mehdi Taremi, Evanilson, Pedro Gonçalves i Trincão. Wskazanie faworyta tej konfrontacji jest niezwykle trudne, ale warto przypomnieć, że Porto nie przegrało żadnego z ostatnich pięciu spotkań z zespołem z Lizbony, biorąc pod uwagę rywalizację w lidze i pucharach.
Czy przedłuży tę passę w najbliższy weekend?
Przedstawiamy plan transmisji na przedłużony weekend 19-22 sierpnia br. obejmujący takie ligi piłkarskie, jak:
norweską
Eliteserien, duńską
3F Superligę, słoweńską
Prvą Ligę Telemach, północnoirlandzką
Danske Bank Premiership, holenderską
Eredivisie,
Ligę Portugal,
Brasileirão Assaí, amerykańską
Major League Soccer, szkocką
Cinch Premiership, belgijską
Jupiler Pro League, austriacką
Admiral Bundesligę, grecką
Super League Ellada, mołdawską
Super Ligę, turecką
Spor Toto 1. Lig, łotewską
Optibet Virslīgę, islandzką
Besta Deild Karla,
Singapore Premier League,
Bhutan Premier League, kazachską
Priemjer Ligasy, argentyńską
Torneo Binance oraz czeską
Fortuna:Ligę i słowacką
Fortuna Ligę.
Osobne rozpiski na
satkurier.pl można znaleźć dla: angielskiej
Premier League i Sky Bet Championship, hiszpańskiej
LaLiga Santander i LaLiga SmartBank, niemieckiej
Bundesligi, 2. Bundesligi, 3. Fußball-Ligi i Fußball-Regionalligi, polskiej
PKO BP Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi i
eWinner 2. Ligi, francuskiej
Ligue 1 oraz włoskiej
Serie A i Serie B.
Plan transmisji:
19 sierpnia (piątek)
13:45
Singapore Premier League: Albirex Niigata S - Tampines Rovers FC, Eleven
14:00
Bhutan Premier League: Transport United - Ugyen Academy, Eleven
19:00
3F Superliga: Lyngby BK - FC Kopenhaga, OneFootball, Eleven
20:00
Spor Toto 1. Lig: Boluspor - Gençlerbirliği,
TRT Spor (42°E - FTA)
20:15
Prva Liga Telemach: NK Radomlje - NK Tabor Sežana,
Sportklub, OneFootball
20:45
Cinch Premiership: Partick Thistle - Inverness Caledonian Thistle,
BBC Scotland (28,2°E - FTA, wiązka UK)
20 sierpnia (sobota)
11:30
Singapore Premier League: Hougang United - Young Lions, Eleven
11:30
Singapore Premier League: Lion City Sailors - Tanjong Pagar, Eleven
13:00
Optibet Virslīga: FK Tukums 2000 - FK Lipawa, OneFootball, Eleven
13:30
Cinch Premiership: Hibernian FC - Rangers FC,
Polsat Sport News
14:00
Bhutan Premier League: Thimphu City - FC Takin, Eleven
15:00
Optibet Virslīga: FK Metta - FK Spartaks Jurmała, OneFootball, Eleven
15:00
Priemjer Ligasy: FK Akżajyk - FK Kaspij, OneFootball, Eleven
15:00
Priemjer Ligasy: Szachtior Karaganda - FK Atyrau, OneFootball, Eleven
16:00
Danske Bank Premiership: Portadown FC - Coleraine FC, OneFootball, Eleven
16:00
Danske Bank Premiership: Glenavon FC - Larne FC, OneFootball, Eleven
16:00
Danske Bank Premiership: Dungannon Swifts - Ballymena United, OneFootball, Eleven
16:00
Danske Bank Premiership: Cliftonville FC - Carrick Rangers, OneFootball, Eleven
16:00
3F Superliga: FC Midtjylland - AGF, OneFootball, Eleven
16:00
Spor Toto 1. Lig: Tuzlaspor - Bandırmaspor,
TRT Spor (42°E - FTA)
17:00
Priemjer Ligasy: FK Maqtaaral - Turan FK, OneFootball
17:00
Optibet Virslīga: SK Super Nova - BFC Daugavpils, OneFootball, Eleven
17:00
Super Liga: FC Sfântul Gheorghe - Dinamo-Auto Tyraspol, OneFootball
17:00
Admiral Bundesliga: FC Red Bull Salzburg - SK Austria Klagenfurt, OneFootball
17:00
Admiral Bundesliga: SCR Altach - FC Lustenau 1907, OneFootball
17:30
Prva Liga Telemach: NK Bravo - NŠ Mura,
Sportklub, OneFootball
18:00
Eliteserien: Odd - Sarpsborg 08, OneFootball, Eleven
18:00
Eliteserien: Bodø/Glimt - HamKam, OneFootball, Eleven
18:00
Fortuna Liga: FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Ružomberok, OneFootball, Eleven
18:00
Fortuna Liga: AS Trenčín - MFK Tatran Liptovský Mikuláš, OneFootball, Eleven
19:00
Fortuna:Liga: FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praga,
Polsat Sport Premium 1
19:00
Super Liga: CS Petrocub Hînceşti - FC Zimbru, OneFootball
19:00
Spor Toto 1. Lig: Samsunspor - Eyüpspor,
TRT Spor (42°E - FTA)
19:30
Admiral Bundesliga: SK Sturm Graz - LASK, OneFootball
20:15
Prva Liga Telemach: FC Koper - NK Olimpija Ljubljana, OneFootball
20:45
Spor Toto 1. Lig: Altınordu - Sakaryaspor,
TRT Spor (42°E - FTA)
21:30
Liga Portugal: FC Porto - Sporting CP,
Eleven Sports 3
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
1:30
Torneo Binance: CA Huracán - CA Newell's Old Boys, OneFootball
21 sierpnia (niedziela)
11:00
Bhutan Premier League: Paro FC - Tensung FC, Eleven
11:30
Singapore Premier League: Geylang International - Balestier Khalsa, Eleven
13:30
Jupiler Pro League: Club Brugge KV - KV Kortijk,
Eleven Sports 1
Komentarz: Patryk Mirosławski, Krzysztof Rot
14:00
Optibet Virslīga: FK Auda - Riga FC, OneFootball, Eleven
14:00
Priemjer Ligasy: Toboł FK - Taraz FK, OneFootball
14:00
3F Superliga: FC Nordsjælland - Silkeborg IF, OneFootball, Eleven
14:30
Eredivisie: Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam,
Polsat Sport Premium 1
15:00
Priemjer Ligasy: Astana FK - Kyzyłżar Petropawł, OneFootball
16:00
3F Superliga: Randers FC - Viborg FF, OneFootball, Eleven
16:30
Optibet Virslīga: FK RFS - Valmiera FC, OneFootball, Eleven
16:45
Eredivisie: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam,
Polsat Sport News
17:00
Priemjer Ligasy: FK Aktöbe - Ordabasy FK, OneFootball
17:00
Priemjer Ligasy: FK Aksu - FK Kajrat, OneFootball
17:00
Admiral Bundesliga: Wolfsberger AC - FK Austria Wiedeń, OneFootball
17:00
Admiral Bundesliga: SV Ried - WSG Tirol, OneFootball
17:00
Super Liga: Dacia Buiucani - FC Milsami, OneFootball
17:30
Prva Liga Telemach: NK Maribor - NK Celje,
Sportklub, OneFootball
18:00
3F Superliga: AaB - Brøndby IF, OneFootball, Eleven
18:00
Eliteserien: Vålerenga - Tromsø IL, OneFootball, Eleven
18:00
Eliteserien: Lillestrøm - Sandefjord Fotball, OneFootball, Eleven
18:00
Eliteserien: Strømsgodset - FK Jerv, OneFootball, Eleven
18:00
Eliteserien: FK Haugesund - Molde FK, OneFootball, Eleven
18:00
Eliteserien: Rosenborg - Aalesunds FK, OneFootball, Eleven
19:00
Fortuna:Liga: SK Slavia Praga - FK Pardubice,
Polsat Sport Extra
19:00
Super Liga: CSF Bălți - FC Sheriff, OneFootball
19:30
Super League Ellada: Aris FC - Levadiakos FC,
Sportklub
20:30
Fortuna Liga: ŠK Slovan Bratysława - MŠK Žilina, OneFootball, Eleven
21:00
Brasileirão Assaí: Palmeiras - SR Flamengo,
Polsat Sport News
21:15
Besta Deild Karla: Stjarnan - Knattspyrnufélag Akureyrar, Eleven
23:00
Brasileirão Assaí: Santos FC - São Paulo FC,
Polsat Sport News
23:00
Torneo Binance: River Plate - CA Central Cordoba, OneFootball
1:00
Major League Soccer: Charlotte FC - Orlando City,
Polsat Sport
1:30
Torneo Binance: Defensa y Justicia - CA Boca Juniors, OneFootball
22 sierpnia (poniedziałek)
19:00
3F Superliga: Odense Boldklub - AC Horsens, OneFootball, Eleven
20:00
Spor Toto 1. Lig: Denizlispor - Çaykur Rizespor,
TRT Spor (42°E - FTA)
20:15
Prva Liga Telemach: HNK Gorica - NK Domžale,
Sportklub, OneFootball
21:15
Besta Deild Karla: Knattspyrnufélagið Fram - Breiðablik, Eleven
22:15
Besta Deild Karla: Víkingur Reykjavík - Valur Reykjavík, Eleven
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.