reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-01 - 2022-10-02

19-22.08 Transmisje meczów piłki nożnej w telewizji i online

dodano: 2022-08-18 14:44 | aktualizacja: 2022-08-19 20:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

płonąca piłka nożna Kontynuujemy nasz weekendowy cykl z planem transmisji meczów piłki nożnej w telewizji i serwisach streamingowych. Obejmuje on męskie ligi piłkarskie, głównie niszowe, lecz także Ligę Portugal, Brasileirão Assaí, belgijską Jupiler Pro League, szkocką Cinch Premiership czy holenderską Eredivisie. Dużo nietypowych, bezpłatnych transmisji można znaleźć w internetowej platformie OneFootball. Polecamy mecz FC Porto - Sporting CP na kanale Eleven Sports 3.

piłka nożna futbol ogień


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FC Porto vs Sporting CP

FC Porto to aktualny mistrz Portugalii, a Sporting CP to zdobywca trofeum z 2021 roku. Starcie tych ekip w trzeciej kolejce nowego sezonu powinno dostarczyć mnóstwa emocji, ponieważ obie drużyny pozostają niepokonane od początku rozgrywek i mają na koncie najwięcej strzelonych goli spośród wszystkich klubów Liga Portugal. Na Estádio do Dragão kibicom zaprezentują się między innymi Mehdi Taremi, Evanilson, Pedro Gonçalves i Trincão. Wskazanie faworyta tej konfrontacji jest niezwykle trudne, ale warto przypomnieć, że Porto nie przegrało żadnego z ostatnich pięciu spotkań z zespołem z Lizbony, biorąc pod uwagę rywalizację w lidze i pucharach. Czy przedłuży tę passę w najbliższy weekend?

Przedstawiamy plan transmisji na przedłużony weekend 19-22 sierpnia br. obejmujący takie ligi piłkarskie, jak:
norweską Eliteserien, duńską 3F Superligę, słoweńską Prvą Ligę Telemach, północnoirlandzką Danske Bank Premiership, holenderską Eredivisie, Ligę Portugal, Brasileirão Assaí, amerykańską Major League Soccer, szkocką Cinch Premiership, belgijską Jupiler Pro League, austriacką Admiral Bundesligę, grecką Super League Ellada, mołdawską Super Ligę, turecką Spor Toto 1. Lig, łotewską Optibet Virslīgę, islandzką Besta Deild Karla, Singapore Premier League, Bhutan Premier League, kazachską Priemjer Ligasy, argentyńską Torneo Binance oraz czeską Fortuna:Ligę i słowacką Fortuna Ligę.

Osobne rozpiski na satkurier.pl można znaleźć dla: angielskiej Premier League i Sky Bet Championship, hiszpańskiej LaLiga Santander i LaLiga SmartBank, niemieckiej Bundesligi, 2. Bundesligi, 3. Fußball-Ligi i Fußball-Regionalligi, polskiej PKO BP Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi i eWinner 2. Ligi, francuskiej Ligue 1 oraz włoskiej Serie A i Serie B.


Plan transmisji:

19 sierpnia (piątek)

13:45 Singapore Premier League: Albirex Niigata S - Tampines Rovers FC, Eleven

14:00 Bhutan Premier League: Transport United - Ugyen Academy, Eleven

19:00 3F Superliga: Lyngby BK - FC Kopenhaga, OneFootball, Eleven

20:00 Spor Toto 1. Lig: Boluspor - Gençlerbirliği, TRT Spor (42°E - FTA)

20:15 Prva Liga Telemach: NK Radomlje - NK Tabor Sežana, Sportklub, OneFootball

20:45 Cinch Premiership: Partick Thistle - Inverness Caledonian Thistle, BBC Scotland (28,2°E - FTA, wiązka UK)

20 sierpnia (sobota)

11:30 Singapore Premier League: Hougang United - Young Lions, Eleven

11:30 Singapore Premier League: Lion City Sailors - Tanjong Pagar, Eleven

13:00 Optibet Virslīga: FK Tukums 2000 - FK Lipawa, OneFootball, Eleven

13:30 Cinch Premiership: Hibernian FC - Rangers FC, Polsat Sport News

14:00 Bhutan Premier League: Thimphu City - FC Takin, Eleven

15:00 Optibet Virslīga: FK Metta - FK Spartaks Jurmała, OneFootball, Eleven

15:00 Priemjer Ligasy: FK Akżajyk - FK Kaspij, OneFootball, Eleven

15:00 Priemjer Ligasy: Szachtior Karaganda - FK Atyrau, OneFootball, Eleven

16:00 Danske Bank Premiership: Portadown FC - Coleraine FC, OneFootball, Eleven

16:00 Danske Bank Premiership: Glenavon FC - Larne FC, OneFootball, Eleven

16:00 Danske Bank Premiership: Dungannon Swifts - Ballymena United, OneFootball, Eleven

16:00 Danske Bank Premiership: Cliftonville FC - Carrick Rangers, OneFootball, Eleven

16:00 3F Superliga: FC Midtjylland - AGF, OneFootball, Eleven

16:00 Spor Toto 1. Lig: Tuzlaspor - Bandırmaspor, TRT Spor (42°E - FTA)

17:00 Priemjer Ligasy: FK Maqtaaral - Turan FK, OneFootball

17:00 Optibet Virslīga: SK Super Nova - BFC Daugavpils, OneFootball, Eleven

17:00 Super Liga: FC Sfântul Gheorghe - Dinamo-Auto Tyraspol, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: FC Red Bull Salzburg - SK Austria Klagenfurt, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: SCR Altach - FC Lustenau 1907, OneFootball

17:30 Prva Liga Telemach: NK Bravo - NŠ Mura, Sportklub, OneFootball

18:00 Eliteserien: Odd - Sarpsborg 08, OneFootball, Eleven

18:00 Eliteserien: Bodø/Glimt - HamKam, OneFootball, Eleven

18:00 Fortuna Liga: FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Ružomberok, OneFootball, Eleven

18:00 Fortuna Liga: AS Trenčín - MFK Tatran Liptovský Mikuláš, OneFootball, Eleven

19:00 Fortuna:Liga: FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 Super Liga: CS Petrocub Hînceşti - FC Zimbru, OneFootball

19:00 Spor Toto 1. Lig: Samsunspor - Eyüpspor, TRT Spor (42°E - FTA)

19:30 Admiral Bundesliga: SK Sturm Graz - LASK, OneFootball

20:15 Prva Liga Telemach: FC Koper - NK Olimpija Ljubljana, OneFootball

20:45 Spor Toto 1. Lig: Altınordu - Sakaryaspor, TRT Spor (42°E - FTA)

21:30 Liga Portugal: FC Porto - Sporting CP, Eleven Sports 3
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

1:30 Torneo Binance: CA Huracán - CA Newell's Old Boys, OneFootball

21 sierpnia (niedziela)

11:00 Bhutan Premier League: Paro FC - Tensung FC, Eleven

11:30 Singapore Premier League: Geylang International - Balestier Khalsa, Eleven

13:30 Jupiler Pro League: Club Brugge KV - KV Kortijk, Eleven Sports 1
Komentarz: Patryk Mirosławski, Krzysztof Rot

14:00 Optibet Virslīga: FK Auda - Riga FC, OneFootball, Eleven

14:00 Priemjer Ligasy: Toboł FK - Taraz FK, OneFootball

14:00 3F Superliga: FC Nordsjælland - Silkeborg IF, OneFootball, Eleven

14:30 Eredivisie: Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

15:00 Priemjer Ligasy: Astana FK - Kyzyłżar Petropawł, OneFootball

16:00 3F Superliga: Randers FC - Viborg FF, OneFootball, Eleven

16:30 Optibet Virslīga: FK RFS - Valmiera FC, OneFootball, Eleven

16:45 Eredivisie: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

17:00 Priemjer Ligasy: FK Aktöbe - Ordabasy FK, OneFootball

17:00 Priemjer Ligasy: FK Aksu - FK Kajrat, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: Wolfsberger AC - FK Austria Wiedeń, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: SV Ried - WSG Tirol, OneFootball

17:00 Super Liga: Dacia Buiucani - FC Milsami, OneFootball

17:30 Prva Liga Telemach: NK Maribor - NK Celje, Sportklub, OneFootball

18:00 3F Superliga: AaB - Brøndby IF, OneFootball, Eleven

18:00 Eliteserien: Vålerenga - Tromsø IL, OneFootball, Eleven

18:00 Eliteserien: Lillestrøm - Sandefjord Fotball, OneFootball, Eleven

18:00 Eliteserien: Strømsgodset - FK Jerv, OneFootball, Eleven

18:00 Eliteserien: FK Haugesund - Molde FK, OneFootball, Eleven

18:00 Eliteserien: Rosenborg - Aalesunds FK, OneFootball, Eleven

19:00 Fortuna:Liga: SK Slavia Praga - FK Pardubice, Polsat Sport Extra

19:00 Super Liga: CSF Bălți - FC Sheriff, OneFootball

19:30 Super League Ellada: Aris FC - Levadiakos FC, Sportklub

20:30 Fortuna Liga: ŠK Slovan Bratysława - MŠK Žilina, OneFootball, Eleven

21:00 Brasileirão Assaí: Palmeiras - SR Flamengo, Polsat Sport News

21:15 Besta Deild Karla: Stjarnan - Knattspyrnufélag Akureyrar, Eleven

23:00 Brasileirão Assaí: Santos FC - São Paulo FC, Polsat Sport News

23:00 Torneo Binance: River Plate - CA Central Cordoba, OneFootball

1:00 Major League Soccer: Charlotte FC - Orlando City, Polsat Sport

1:30 Torneo Binance: Defensa y Justicia - CA Boca Juniors, OneFootball

22 sierpnia (poniedziałek)

19:00 3F Superliga: Odense Boldklub - AC Horsens, OneFootball, Eleven

20:00 Spor Toto 1. Lig: Denizlispor - Çaykur Rizespor, TRT Spor (42°E - FTA)

20:15 Prva Liga Telemach: HNK Gorica - NK Domžale, Sportklub, OneFootball

21:15 Besta Deild Karla: Knattspyrnufélagið Fram - Breiðablik, Eleven

22:15 Besta Deild Karla: Víkingur Reykjavík - Valur Reykjavík, Eleven


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...