reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pasmo „Cartoonito” we wrześniu w Boomerangu

dodano: 2022-08-20 04:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Cartoonito We wrześniu br. kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom szczególnie taki serial jak „Lamput” (sezony 3. i 4.), a w ramach pasma „Cartoonito” taką produkcję jak „Tomek i przyjaciele” (sezon 25.).

Cartoonito


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. stacja zaprasza na pasmo programowe „Cartoonito”. Blok jest przeznaczony dla dzieci w wieku 2-5 lat i ich opiekunów. Wraz z powrotem pasma „Cartoonito” na antenę kanału Boomernag w ramówce tej stacji będą pojawiać się premierowe kreskówki. Widzowie mogą także liczyć na nowe odcinki serialu „Tomek i przyjaciele” (sezon 25.). Boomerang wyemituje premierowe epizody krótkometrażowej serii „Lamput” o zmiennokształtnym stworku i naukowcach, przed którymi ucieka.

Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Cartoonito”:
emisja: codziennie (od 1 września br.) o 8:00
Pasmo pojawi się na antenie w czwartek, 1 września br. o godzinie 8:00. Jak zapowiada nadawca, pasmo zostało stworzone z myślą o dzieciach w wieku 2 do 5 lat, a także ich rodzicach i opiekunach. To przestrzeń, w której przedszkolaki mogą być kimkolwiek chcą. Proponowane w ramach „Cartoonito” produkcje zachęcają do pielęgnowania czterech głównych wartości: kreatywności, troski, ciekawości i odwagi. Emisja będzie odbywać się codziennie w godzinach 8:00-14:00 w kanale Boomerang. Każda z kreskówek niesie przekaz odnoszący się do wymienionych wyżej wartości. Zostały oznaczone symbolami, które są wyświetlane podczas emisji produkcji. Nowe pasmo tworzy przestrzeń, w której przedszkolaki mogą uczyć się o świecie i zawsze być sobą. „Cartoonito” celebruje dzieci w całej ich wyjątkowości: dokładnie takie, jakimi są. Dodajmy, że będzie to powrót bloku „Cartoonito” na antenę stacji Boomerang w Polsce - po raz pierwszy pojawiło się ono w naszym kraju w 2011 roku (więcej tutaj i tutaj).

„Cartoonito”:
„Tomek i przyjaciele” 25
emisja: codziennie (od 1 września br.) o 13:00

Premiera nowych odcinków w ramach pasma „Cartoonito” odbędzie się w czwartek, 1 września br. o godzinie 13:00. Lokomotywa Numer Jeden rządzi na torach wyspy Sodor. Tomkowi towarzyszą Piotruś, Kamcia i Nia. Jak zapewnia nadawca, wesołe pociągi śpiewają chwytliwe piosenki, z których mali widzowie mogą uczyć się o empatii, przyjaźni, grze zespołowej i innych wartościach. W premierowych epizodach na dzieci czekać będzie jeszcze więcej wpadających w ucho melodii. Poznają także nową lokomotywę z innej części świata. Będzie to Yong Bao, serdeczny kolega Tomka z Chin, który jest bardzo odważny. Tomek zechce udowodnić, że to on jest odważniejszy. Rzuci Bao wyzwania, które będą miały na celu udowodnić jego heroizm. Jednak plan Tomka spali na panewce i obróci się przeciwko niemu, ucząc go, czym jest brak zwycięstwa (więcej tutaj i tutaj).

„Lamput” 3, 4
emisja: codziennie (od 5 września br.) o 7:40

Premiera nowych odcinków sezonów trzeciego i czwartego odbędzie się w poniedziałek, 5 września br. Czy mała kulka laboratoryjnej substancji może wprowadzić zamieszanie niczym huragan? Lamput udowadnia, że tak. Wynaleźli go naukowcy, lecz nie spodziewali się, że żywy, zmiennokształtny stworek będzie tak charakterny. Wykorzystuje swoją płynność i spryt, aby uciec z laboratorium, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja. Buszował już w muzeum, zamieniał się w inne postacie, a w nowych odcinkach sezonów trzeciego i czwartego serialu wywinie naukowcom niejeden numer. Lamput i jeden z jego wynalazców przypadkiem trafią na egzotyczną wyspę. Będą musieli w jakiś sposób wrócić do domu, ale jak? Spróbują zaprzyjaźnić się z mieszkańcami wyspy, jednak komunikacja nie jest ich mocną stroną. Do akcji wkroczy drugi naukowiec, ale wtedy zamieszanie spotęguje się. W innym z odcinków Lamput zostanie złapany. Znajdzie przyjaciela nawet w potrzasku, będzie to stażysta Tzuki, który wyruszy mu na ratunek (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...