reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

eSIM w sieci Play dla wszystkich klientów

dodano: 2022-08-20 13:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Od poniedziałku, 22 sierpnia br. wszyscy klienci sieci Play (P4, Groupe Iliad) będą mogli skorzystać z eSIM. Rozwiązanie będzie dostępne zarówno w ofertach abonamentowych, Mix jak i na kartę dla wszystkich klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wymiana tradycyjnej karty SIM na eSIM jest bezpłatna i można jej dokonać w każdym salonie sieci Play w całej Polsce.

Play komunikat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czym jest eSIM i jakie daje korzyści?

eSIM to cyfrowy odpowiednik tradycyjnej, plastikowej karty SIM. Umożliwia korzystanie ze wszystkich dotychczasowych usług bez konieczności posiadania fizycznej karty. Jak czytamy w komunikacie, w praktyce, eSIM to przede wszystkim duży komfort korzystania z telefonu - klient ma pewność, że karta z której korzysta nie zniszczy się, ani nie zgubi. Co więcej, rozwiązanie to pozwoli korzystać z funkcji dual SIM, czyli obsługi dwóch numerów na jednym urządzeniu (o ile posiada ono taką opcję), na przykład z numeru prywatnego oraz służbowego jednocześnie (więcej tutaj).

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jak zapewnia operator, wymiana klasycznej karty na eSIM jest darmowa, bardzo prosta i zapewnia każdemu klientowi maksymalne bezpieczeństwo. Aby jej dokonać należy udać się do jednego z salonów sieci Play, gdzie zostanie wygenerowany specjalny kod QR wraz z instrukcją instalacji. Sama wymiana trwa kilka chwil (więcej tutaj).

Dodatkowym zabezpieczeniem zastosowanym przez sieć Play jest trzygodzinny okres ochronny - o złożeniu wniosku o wymianę klient jest informowany poprzez wiadomości SMS-ową i w razie potrzeby może w tym czasie przerwać wymianę kontaktując się z obsługą klienta (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...