reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jeszcze wcześniejszy start Xmas TV?

dodano: 2022-08-21 10:28 | aktualizacja: 2022-08-21 12:49
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Telewizja telewizor Bożonarodzeniowe kanały w Wielkiej Brytanii mogą zostać uruchomione jeszcze wcześniej niż było to w latach ubiegłych, ponieważ ich nadawcy chcą jak najlepiej wykorzystać ten okres. Najwięksi dostawcy Sky UK, Virgin Media, Freeview i Freesat mają w ofercie specjalne kanały tematyczne przez 3 miesiące do końca grudnia.

Wielka Brytania flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W zeszłym roku dedykowany, świąteczny kanał filmowy GREAT! Movies Christmas wystartował 23 września, stając się pierwszym takim kanałem w 2021. Dzisiaj Narrative Entertainment, właściciel kanałów filmowych GREAT!, planuje potencjalnie uruchomić bożonarodzeniowy kanał filmowy już 16 września, aby upamiętnić 100 dni do Bożego Narodzenia.

Ostateczne potwierdzenie planów kanału i innych kanałów sezonowych, które tymczasowo wejdą na antenę w 2022 roku, nie zostało jeszcze w pełni autoryzowane.

GREAT! Movies Christmas zwykle zastępuje GREAT! Movies Classic do pierwszych dni stycznia każdego roku. Przeczytaj o tym tu.

Oryginalna stacja Great! Movies Classic i jej wersja z godzinnym opóźnieniem Great! Movies Classic +1 są nadawane FTA w wiązce brytyjskiej satelity Astra 2F (28,2°E) na tp. 110 (11,307 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK).

Decyzja o próbie przesunięcia dat wprowadzenia na rynek kanałów ma poważny wydźwięk komercyjny. W sytuacji, gdy gospodarka walczy, a konsumenci muszą zaciskać pasa wraz ze wzrostem cen energii i ogólnie wszystkiego, branża chce wcześniej rozpocząć maksymalizację przychodów z reklam. Oczekiwaniem jest to, że konsumenci rozłożą koszty zakupu prezentów na kilka miesięcy, aby tym samym nie nadszarpnąć domowych budżetów.

Inne kanały sezonowe to przede wszystkim muzyczne stacje NOW Xmas i BoXmas w bezpłatnej dystrybucji na całą Europę. Zwykle w październiku w platformach Sky UK i Virgin Media jest uruchamiany Christmas 24 w miejsce Movies 24.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...