reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał historyczny w Turcji od 30.08

dodano: 2022-08-21 09:50 | aktualizacja: 2022-08-21 12:47
autor: RO | źródło: garajkayseri.com

Turcja Nadawanie 30 sierpnia br. w Turcji rozpocznie pierwszy kanał tematyczny o historii. Tarih TV będzie przeznaczony do płatnej dystrybucji - na początku pojawi się w pakietach trzech dostawców: Kablo TV, Tivibu i TV+. Na chwilę obecną nic nie pisze się o dostępności w platformach satelitarnych Digitürk czy D-Smart, które nadawane są z satelitów Türksat 42°E.

tarihtv.com.tr
Tarih TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy kanał dokumentalny prowadzony przez Ferika Faruka Boyacıoğlu ruszy 30 sierpnia 2022 roku. To szczególna data, ponieważ upamiętnia ona ostateczne starcie zbrojne wojsk tureckich i greckich, do którego doszło podczas wojny o niepodległość Turcji pod Dumlupınar.

Bitwa trwała aż pięć dni i zakończyła się zwycięstwem tureckim właśnie 30 sierpnia 1922 roku. Dzisiaj w Turcji jest to dzień wolny od pracy, a obywatele uczestniczą w paradach wojskowych, które odbywają się w największych miastach.

Tarih TV będzie działać pod hasłem "Tylko fakty", przedstawiając na ekranie historię życia i dóbr społecznych, podróży, sztuki, sportu, nauki i techniki w towarzystwie programów studyjnych i filmów dokumentalnych. Niektóre programy Tarih TV mają być dostępne w oryginalnym języku z tureckimi napisami lub dubbingiem. Jak zapewnia nadawca, niektóre dokumenty zrobią duże wrażenie na widzach.

Źródło: garajkayseri.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...