reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Warner Bros. Discovery wycofuje się z GB News

dodano: 2022-08-22 21:14
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

GB News Dotychczasowy akcjonariusz Warner Bros. Discovery sprzedał swoje udziały w nowym kanale telewizyjnym GB News, dając większą kontrolę Legatum Ventures z siedzibą w Dubaju. GB News wystartował 13 czerwca 2021 r. i jest nadawany w wiązce brytyjskiej satelity Astra 2F (28,2°E).

GB News
GB News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Amerykański konglomerat medialny Warner Bros. Discovery, właściciel m.in. CNN, poinformował, że dokonał oceny swojego globalnego i lokalnego portfela inwestycyjnego po fuzji. W rezultacie sprzedał swoją inwestycję w wysokości 60 mln funtów, dając pełną kontrolę innym udziałowcom kanału GB News, firmie Legatum Ventures z siedzibą w Dubaju oraz Sir Paulowi Marshallowi.

Legatum jest spółką inwestycyjną funduszy hedgingowych. Jest także sponsorem organizacji badawczej Legatum Institute w Londynie.

Legatum kontroluje brytyjską firmę All Perspectives Limited, która jest oficjalnym posiadaczem licencji Ofcom na transmisję GB News.

Obecnie GB News toczy walkę z brytyjskim kanałem TalkTV, aby zaistnieć wśród znanych kanałów informacyjnych w Wielkiej Brytanii. W środę, 24 sierpnia przenosi się na pozycję 604. w sieci Virgin Media.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...