reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Statek kosmiczny Orguss” w 2x2 TV [wideo]

dodano: 2022-08-23 21:15
autor: Jerzy Kruczek | źródło: 2x2 TV

​​​​​​​Statek kosmiczny Orguss fot. Big West/TMS We wrześniu br. kanał 2x2 TV zaprasza na premierę zupełnie nowego serialu anime - „Statek kosmiczny Orguss”. Emisja tego klasycznego serialu („Super Dimension Century Orguss”) z 1983 roku będzie jednocześnie jego premierą w Polsce.

Big West/TMS
​​​​​​​Statek kosmiczny Orguss fot. Big West/TMS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rok 2062, przyszłość. Kei Katsuragi jest jednym z najlepszych pilotów myśliwców bojowych. Wskutek nieudanej misji, której celem jest wysadzenie bomby czasoprzestrzennej, zostaje wysłany do alternatywnego wymiaru. W nowym, nieprzyjaznym miejscu jest poszukiwany przez grupę żołnierzy z państwa Chilam. Na pomoc Keiowi przychodzi grupa wyrzutków, określających siebie mianem Emaan.

Statek kosmiczny Orguss
Premiera: 11 września, godz. 22:00, emisja: w każdą niedzielę o 22:002x2 TV to kanał telewizyjny dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata - zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Grupą docelową kanału są starsze dzieci, młodzież i młodzi dorośli. Stację można oglądać u ponad 40 operatorów telewizyjnych na terenie całego kraju, m.in. INEA, Jambox, EVIO, KORBANK/AVIOS, Metroport, SatFilm, AstaNet, Telsat.tv, Telpol i CDA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...