reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na dobre i na złe” wróci 7.09. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

dodano: 2022-08-25 10:50 | aktualizacja: 2022-08-25 11:52
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Na dobre i na złe TVP Co w najbliższych tygodniach czeka bohaterów serialu „Na dobre i na złe”? Pojawią się dwie nowe bohaterki. W szpitalu pracę rozpocznie Olena Kosenko (w tej roli Tetiana Melkova) – odważna, pełna determinacji lekarka z Ukrainy. Olena zajmie się ewakuacją chorych z terenów dotkniętych wojną. Walcząc o zdrowie pacjentów, gotowa jest zaryzykować własne życie. W domu Falkowicza zjawi się Wioletta Gąsior (Urszula Gotowicka) – koleżanka profesora z liceum, w której przed laty był zakochany. Nowy sezon „Na dobre i na złe” w TVP2 od 7 września.

TVP
Na dobre i na złe TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lina będzie miała problemy pod koniec ciąży i ostatecznie urodzi przed terminem. Mała Jagoda okaże się jednak silna i zdrowa, a Szczepan w roli taty będzie pękać z dumy.

Z kolei Tadek Borucki wyjedzie jako wolontariusz na Ukrainę i zostanie ciężko ranny. Gdy przyjaciele z Leśnej Góry odkryją, że chłopak walczy o życie, ruszą mu na pomoc.

Prawdziwy koszmar czeka Glorię, znajdzie się bowiem na celowniku mafii. Z lekarką skontaktują się „znajomi” z przeszłości – bandyci, przed którymi ukrywała się przez wiele lat. Zażądają, by doktor Krasucka oddała im pewną „przysługę”.Tymczasem Blanka podczas zabawy w nocnym klubie spotka tajemniczego mężczyznę, który wywrze na niej piorunujące wrażenie. W ramionach Mario (w tej roli Marcin Korcz) spróbuje zapomnieć o „słabości” do doktora Radwana.

Tymczasem Agata coraz częściej będzie umawiać się z doktorem Konicą. Wspólne kolacje, oglądanie filmów, wieczory przy winie – lekarze odkryją, że bardzo lubią spędzać razem czas i cieszą się na myśl o każdym spotkaniu, szczególnie poza pracą.

Doktor Beger nadal będzie próbował podbić serce Oliwii, faworyzując piękną stażystkę.

Na dobre i na złe
Premierowe odcinki od 7 września w środy o godz. 20:50 w TVP2.

Opis odcinka 851. - premiera 7 września - zobacz zwiastun

Homolka diagnozuje u Liny stan przedrzucawkowy i przyspiesza poród, a Szczepan jest o krok od paniki. Radwan zbliża się bardzo do Asi - z czego Blanka wcale się nie cieszy. A Gloria radzi w końcu koleżance, by wybiła sobie marzenia o romansie z głowy i namawia dziewczynę na szalony wieczór w klubie. Ich wspólne wyjście kończy się jednak dramatem: Gloria zostaje odurzona i pada ofiarą bandytów, którzy próbują ją porwać. Tymczasem Hania i Michał starają się w pracy pomóc młodej kobiecie z poważnymi urazami nogi, której grozi trwałe kalectwo. A po dyżurze lekarze spędzają razem także cały wieczór i namiętną noc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...