Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w siatkówce: Polska - Bułgaria. Transmisje live z Cleveland tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
00:30 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Cleveland: 1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik CANAL+ Sport 2
20:30 Tenis: WTA World Tour, Cleveland: 1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Adam Molenda CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow CANAL+ Sport 5
16:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
19:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Bajerski Eleven Sports 1
14:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii: 1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
17:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii: 2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Monza - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio - Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Girona FC - Celta Vigo
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis - CA Osasuna
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 3
20:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: Albacete Balompie - SD Huesca
Komentarz: Michał Świerżyński Eleven Sports 4
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Girona FC - Celta Vigo
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis - CA Osasuna
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 7
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski Eurosport 2
16:00 Żużel: Grand Prix Polski U-16: Zawody
Fightklub
13:30 Sporty walki: ONE Championship 160: Ok Rae Yoon - Christian Lee
Golf Channel
14:30 Golf: European Tour, Crans Montana: 2. runda
Komentarz: Jacek Person
01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem: 1/2 finału
03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem: 1/2 finału Polsat Sport Fight
18:00 Sporty walki: FEN 41: Ceremonia ważenia
Polsat Sport News
15:30 Formuła 3: Grand Prix Belgii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
18:30 Formuła 3: Grand Prix Belgii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Lozanna: Zawody
03:00 (pt/so) Badminton: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału Sportklub
17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: NK Tabor Sežana - NK Bravo
Komentarz: Kamil Gapiński
20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: NK Celje - ND Gorica
Komentarz: Tomasz Górski
01:30 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach: Wyścig TVP 1
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: Polska - Bułgaria
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas TVP Sport
15:00 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata: Supersprint mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska
16:15 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata: Supersprint kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska