reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 26.08.2022

dodano: 2022-08-25 00:09 | aktualizacja: 2022-08-25 18:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w siatkówce: Polska - Bułgaria. Transmisje live z Cleveland tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AC Ajaccio - Lille OSC
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

00:30 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Cleveland:
1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Tenis: WTA World Tour, Cleveland:
1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Adam Molenda
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

16:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski

19:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Bajerski
 
Eleven Sports 1

14:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

17:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AC Monza - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SS Lazio - Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Girona FC - Celta Vigo
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Betis - CA Osasuna
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

20:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Albacete Balompie - SD Huesca
Komentarz: Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Girona FC - Celta Vigo
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Betis - CA Osasuna
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 7
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

16:00 Żużel: Grand Prix Polski U-16:
Zawody

 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship 160:
Ok Rae Yoon - Christian Lee

 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour, Crans Montana:
2. runda
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Atlanta:
2. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Cyfrowy Poslat PPV

19:30 Sporty walki: Fame MMA 15:
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Aniela "Lil Masti" Bogusz


 
Polsat Sport Premium 1

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Słowenia - Kamerun



 
Polsat Sport

11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Brazylia - Kuba

14:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Japonia - Katar

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
USA - Meksyk

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Bułgaria

Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga 

04:30 (pt/so) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers - Seattle Sounders
 
Polsat Sport Extra

06:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału

08:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału

11:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Niemcy

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Chrobry Głogów - Wisła Kraków

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem:
1/2 finału

03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: FEN 41:
Ceremonia ważenia


 
Polsat Sport News

15:30 Formuła 3: Grand Prix Belgii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

18:30 Formuła 3: Grand Prix Belgii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Lozanna:
Zawody

03:00 (pt/so) Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NK Tabor Sežana - NK Bravo
Komentarz: Kamil Gapiński

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NK Celje - ND Gorica
Komentarz: Tomasz Górski

01:30 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach:
Wyścig
 
TVP 1

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Bułgaria
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

15:00 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata:
Supersprint mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:15 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata:
Supersprint kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Bułgaria

Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
Viaplay

09:00 Dart: New Zealand Darts Masters:
1/8 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie fazy grupowej
Komenatarz: Dawid Król

13:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Losowanie fazy grupowej

16:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Piteå

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
DSC Arminia Bielefeld - Eintracht Braunschweig
Komenatarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf - SSV Jahn Regensburg

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - VfL Bochum 1848
Komenatarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Luton Town - Sheffield United
Komenatarz: Wojciech Piela

00:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Marlins - Dodgers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...